Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymon22

Modem ZTE ZXDSL 852 - Problem ze sterownikami do Windows Vista

Polecane posty

Mam problem z tym oto modemem. Dostałem go przy zakupie internetu Orange Freedom i niestety niezbyt dobrze działają mi sterowniki na Windows Vista Home Basic 32-bit. Instalowałem wszystkie sterowniki do tego modemu pod Viste ze strony TP i z każdymi są problemy. Po podłączeniu pod drugi komputer z Windowsem XP Profesional 32-bit takich problemów niema. Prosze o pomoc i rade co zrobić żeby wszystko działało.

Dodam że jak usunę sterowniki w viście do modemu to diody na modemie się świecą poprawnie, ale niemoge się podłączyć do internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką posiadasz rewizję tego modemu V1 czy V2 ??

Osobiście ci powiem że ja mam bardzo stary tym tego modemu V1 i na wielu forach pisało że nie ma szans na działanie na Viscie =/ . Ale najdziwniejsze jest to że sterowniki z płytki które dostałem razem z modemem działają na windows 7 ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z tym modemikiem. Mam Windows 7 64bit, próbowałem instalować sterowniki z Visty 64, pomijając sprawdzanie cyfrowego podpisu, ale nic z tego, nie mogę się połączyć (diody power i line się świecą). Z resztą kicham na ten modem, mam pytanie tylko, czy router załatwi sprawę? Czy do tego rodzaju sprzętu nie trzeba instalować sterów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...