Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NewHunter7

xfire- jak to działa?

Polecane posty

Racja, Xfire to naprawdę fajna rzecz, ale wciąż nie udoskonalili takich rzeczy jak właśnie naliczania godzin, dodają ciągle jakieś pierdoły typu nadawanie stream swojej gry na żywo i inne, a o najważniejszym zapominają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaliczy.

Nie masz racji. Ja np. przy włączonym Xfire grałem w Mafię po pół godziny przy jednym posiedzeniu. Przeszedłem grę i zobacz w mojej sygnaturze ile mi Xfire naliczył (bodajże godzinę).

No właśnie mam rację...grałeś PÓŁ godziny i dlatego XF pokazuje Ci "< 1" jak zagrasz następne pół godziny to znaczek "<" zniknie i zostanie sama jedynka - czyli zagrałeś pełną godzinę.

Kiedy później zagrasz następne pół godziny zostanie jedynka. Ale po następnym pół godziny będzie już 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - to jest moje czytanie ze zrozumieniem :)

Ale i tak jestem 100% pewny że XF nalicza każdą minutę,a nie tylko pełne godziny. Wystarczy chociaż na sekundę włączyć grę żeby była pokazana w profilu.

Zresztą sam grałem w gry po 10 ~ 15 minut kilka razy i zawsze po kilku takich sesyjkach miałem naliczoną pełną godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta Mafia nie jest przypadkiem z kolekcji klasyki? Jeśli tak, to wiem, czemu ci naliczyło ok 1 h. To przez ten ekran kolekcja klasyki z Piotrem Fronczewskim. Xfire wykrywa Mafię jako tą reklamę, a kiedy włącza się prawdziwa gra, to nasz status znowu zmienia się tylko na online. Też tak miałem, ale wystarczy podmienić coś w jednym pliku i już nalicza normalnie. Mi naliczyło 17 h.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...