Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Juiced 2: Hot Import Nights, ścinki

Polecane posty

Wlasnie zainstalowalem gre wymieniona w tytule tematu i pojawily sie rozne problemy. Po pierwsze gra bardzo brzydko przycina. Moj komp to:

Phenom II x3 2.8ghz

ATi Radeon HD 3850 512MB RAM

4GB RAM DDR3

Takich problemow byc nie powinno...

Drugi problem to sterowanie. Nie moge wogole ustawic sterowania na padzie - zero reakcji.

Uprzedzam poszukiwaczy bledow w moim kompie - najnowsze sterowniki do karty graficznej, SP3 do XP, DX 9.0c. Winda instalowana kilka godzin temu.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przycinania grafiki to też to miałem, a kompa mam w miarę dobrego, bo grałem na full detalach w rozdziałce 1920x1080. W configu w zakładce troubleshooting odznaczyłem opcje all audio (wyłączyłem dźwięk) i gra śmiga jak złoto. To zapewne wina karty muzycznej, mam jakiegoś zintegrowanego realteka na płycie Gigabyte GA-M56S-S3. Wiem, że bez dźwięku to już nie to samo, ale problem jest rozwiązany i zawsze można sobie zapodać własną muzę w tle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze sterowaniem? Czy ta gra pozwala uzyc jakiegokolwiek innego pada do gry niz tego z Games for Windows Live? Bo mam taki problem, ze jak skrecam to jakos dziwnie sie to odbywa - nie wazne jaka jest predkosc promien skretu jest nienaturalnie wysoki nawet na max speed... O co w tym chodzi? Narazie gram na klawiaturze, ale przez to sterowanie przydalby sie jakis pad. A ten nie dziala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!! znam rozwiązanie

po 1:

problem z ścinkami co należy zrobic

punkt 1 :

-wchodzisz w start

-klikasz "URUCHOM"

-wpisujesz DXDIAG

-wyskoczy okienko i klikasz na dżwiek

-masz tam PRZYSPIESZENIE SRZĘTOWE dzwieku zmniejasz na minimum (brak przyspieszenia) i gra śmiga :)

Ps

Dźwiek beznadziejny no ale cóż gra się nie tnie :)

A co do Pada to mi tez nie działał poprawnie i gram na klawiaturze :]

Aha bym zapomniał dzwieki wozów sa bez zarzutu tylko muzyka przy przyspieszaniu na min. jest beznadziejna ;] :ninja:

A tak to mozna sobie grac i słuchac ryk silników xddd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...