Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gangrelos

Problem z Napedem po formacie.

Polecane posty

Mam pewien problem z nagrywarką DVD.

Otóż w końcu zmuszony okolicznościami zrobiłem na kompie ogólny totalny format. Potem poistalowałem wszystkie sterowniki i inne duperele z płytek (nagrywarka CD) i ze stronek. Ale okazało się że nagrywarka nie działa tzn system ją widzi Everest też ale ona sama nie widzi płytek. A jeszcze przed samą operacją nagrywałem nią różności które chciałem zachować. Zaktualizowałem sterowniki płyty głównej ściągnąłem jakąś aktualkę ze strony producenta nagrywarki (Lite-On) konkretnie do mojego modelu i nic;( Ani CD ani DVD ani moich nagranych ani kumpla ani oryginalnych. Ponieważ jak mówiłem system ją widzi to do głowy przychodzi mi tylko skopany laser tylko czy to możliwe żeby stało się tak nagle? Powiedzcie czy można jeszce coś zrobić czy czeka mnie wycieczka do sklepu po nową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara poczciwa CD ma już z 5 lat jeśli dobrze liczę i działa nadal bez zarzutu. DVD ma trochę ponad 2 lata(LITE-ON DVDRW LH-20A1P)

Dziś podepnę ją u kumpla i zobaczymy... Rozejrzę się też za jakimś "dłubaczem";) A technicznych i wewnętrznych problemów co jeszcze może być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...