Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek822

PenDrive, autorun i niepoprawne wyświetlanie zapełnionego miejsca

Polecane posty

Mam kilka pytań

1.Chciałbym zrobić na moim PenDrive-ie (PenDrive od Kingstona) Autorun-a pewnego pliku. I pytanie czy usunięcie piku autorun.inf z PenDrive-a może mu zaszkodzić ?? Czy będzie działał normalnie po takim zabiegu (tzn. czy będzie dało się go włączyć przez Mój Komputer) ??

2.Mam pustego PenDrive-a 2GB (nie znam firmy bo go dostałem a na nim niema nic napisane) a na nim mam trochę ponad 1 GB wolnego choć powinno być koło 1,84 GB. Czy jest on zepsuty czy co ?? Da się to naprawić ??

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, na pendrive nie musisz mieć żadnych plików by ten działał. Tyle tylko, że jeśli wcześniej był tam plik autorun.inf, którego nie tworzyłeś, to lepiej sprawdź pendrive'a antywirusem.

2. Być może ktoś się bawił z partycjami i na pendrive jest niewykorzystane miejsce. Pod Windowsem sprawdzenie tego jest ciut skomplikowane, więc najlepiej by było, gdybyś ściągnął jakąś dystrybucję LiveCD GNU/Linux-a (np. SLAX) i za jej pomocą wszystko zrobił. Jeśli się zdecydujesz, to mogę Ci napisać jak to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...