Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bowler

Rozwiązany: Sacred - Żywioł Ognia Smok Na 34 lvl!

Polecane posty

Ja bym Ci radził wpierw trochę podszkolić postać - czy to przez zabijanie pomniejszych stworzeń, czy to przez wypełnianie misji pobocznych. Szczerze mówiąc, osobiście się dziwię, że w takim etapie gry masz dopiero 22. poziom - ale nie będę się puszył. ;] A jeśli na coś takiego nie masz czasu (bo im wyższy masz poziom, tym wyższy mają też potwory - choć jak walczyłem z każdym smokiem, to różnica poziomów wynosiła tylko cztery), to... Nie wiem, jaką grasz postacią, więc strzelam z rozwiązaniem: podejdź do niego naprawdę blisko i zacznij walić, dopóki nie padnie. Jak smok się odsunie i będzie chciał zionąć ogniem, to podejdź bliżej - ogień wtedy guzik Ci zrobi, bo Cię nie dosięgnie. Co prawda, łapami gadzina też zabiera niemało życia (ale dużo mniej niż ogniem), ale jeśli masz przynajmniej kilkanaście mikstur zdrowia oraz mocną broń, to powinno Ci się udać. A jeśli nie chcesz z nim walczyć, to chyba w ostateczności możesz od niego uciec do punktu misji - nie pamiętam, żeby ubicie smoka z Alkazabac noc Draco (tak to miejsce się nazywa?) było konieczne do ukończenia gry. Tu jednak mogę się mylić.

A jeśli z żadnym z tych rozwiązań nie trafiłem... to podaj, jaką postacią grasz. Ułatwi to wtedy wybór odpowiedniej taktyki (choć sam grałem tylko serafią i wampirzycą :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mrocznym elfem nie grałem, ale myślę, że możesz spróbować tak, jak napisałem. To znaczy: podchodzisz do smoka, atakujesz go, ile wlezie (nawet atakami specjalnymi, jeśli masz jakieś przydatne), a gdy chce zionąć ogniem, to podchodzisz doń jeszcze bardziej - i dalej atakujesz. Jeśli masz sporo mikstur życia i jesteś wytrwały, to powinieneś go ubić. Ostatecznie możesz spróbować metodę Mistrza Jedi Radka, jeśli tamta się nie powiedzie - ale IMO winno się udać. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak niskim poziomie pokonanie tego smoka to będzie wyczyn! :) Trzeba będzie pokombinować ze zdolnościami specjalnymi. Mroczny elf powinien mieć jakiś paraliż. Oglądałem na youtubie jak kolo smoka paraliżem potraktował a gdy smok znowu zaczął się ruszać to znowu go z para :P. Ja grałem magiem bitewnym i rozniosłem tego smoka z combo = 4x meteory + ostrza lodu razy kilka :) Dzięki zdolnościom maga zużyłem tylko 4 poty na HP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...