Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

OC na zasilaczu Xilence 500W

Polecane posty

Mam pytanko dotyczące OC mojego kompa. Czy ten zasilacz pozwoli na podkręcenie Intela Q6600 na jakieś 2,8 GHz albo 3GHz i małe pogonienie Palita GF 9800 GT? Reszta konfigu w sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zasilacz to jest dno i czy będziesz sprzęt kręcił czy nie to jego wymiana jest - obowiązkowa. Konfig masz jeszcze całkiem całkiem także po wymianie zasilacza będziesz mógł sobie sprawę podkręcić. A jeszcze jedno. Jeśli ktoś Ci w jakimś sklepie zaproponował taki zasilacz do tejże konfiguracji to znak, że sklep trzeba omijać szerokim łukiem.

EDIT: wymień go np na coś takiego:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...roducts_id=2422

różnica kilku klas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luq niedawno przesiadł się z jeszcze większego śmiecia na to, wymienili mu w serwisie po awanturach. Pamiętam jeszcze to sytuację ^^

Nie ma co ryzykowac kręcenia na tym czymś, lepiej skorzytac z rady wuwusia i kupic coś porządnego, a to... przerobic na kosz na śmieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq ty jesteś prawdziwym hardkorem przeprowadziłeś już OC na kodusiu to na tym już nie ryzykuj możesz nie mieć już tyle szczęścia zbieraj kasę i kup sobie w końcu porządny zasilacz do kompa i kręć ile fabryka dała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie bo jak w serwisie takie crapy wstawiają to ja dziękuję. Ale Coduś wytrzymał 3,6 GHz i pogonioną ostro GF 8800 GT przez 10 minut na Crysisie na full detalach :laugh: A potem bluescreen i zostałem na 3 GHz :happy: A potem death :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było nie było Xilence, to klasa wyżej niż Codi, w przeciwieństwie jednak do Codusia raczej uśmierca podzespoły, a siebie pozostawia przy życiu, podczas gdy Codi jest takim odpowiednikiem kamikadze.

Używanie tego zasilacza to jazda na krawędzi, OC to prawie samobójstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...