Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kacperrr94

wymiana

Polecane posty

Robię ten temat do wymiany gry z uzytkownikiem Err0rs ,poniewaz boi się on wymiany gry, bo robi to pierwszy raz.i chce miec pewnosc ,że go nie oszukam.Duffy i kraven mogą też potwierdzić ,że nie oszukuje.

ote następujący gry do wymiany

użytkownik Err0rs oferuje gry :

CoD4

PoP : dusza wojownika

ja

Wiedzmin ER

Swat 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Err0rs - tez się z tobą wymieniam więc nie narób bałaganu ;d

Edit:

Jakby coś było nei tak to pomożecie? ;d

Chodzi mi głównie o taltybios-a. Bo w komentarzach nie ma nic pozytywnega ani wogule żadnego komenta i troche mam cykora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Err0rs tak się boi by go ktoś nie wykiwał a sam przekręca niestety,od 2 dni privoval w temacie wymiany gier i okazało się iż to jego tylko i wyłącznie zabawa, tak więc nie jest wiarygodnym człowiekiem do jakichkolwiek interesów i radzę uważać by czasami znowu nie zwodził kilka dni kogoś a na końcu napisał iż nie miał i tak zamiaru nic w danym temacie zrobić.To tak ku przestrodze dla innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po słuchaj nie jestem żadnym oszukańcem ani nikim innym.Jestem wiarygodny wszystkie moje paczki zostały wysłane mam na to dowody.Niech się wypowie Ortheon albo Kacperrr94 a także ogami od którego kupowałem grę nie było żadnego problemu.Mogę dać potwierdzenia.Co do interesów to nie twoja sprawa ja załatwiam je osobiście i jakoś problemów nie miałem ani oni ze mną.Więc jak masz kogoś oczerniać to się nie wypowiadaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...