Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noodel

Sennheiser HD 202 vs EH 150 VS HD 201.

Polecane posty

Jak w temacie. Kupuje słuchawki do 100 zł i waham się między tymi modelami. Modele różnią się bardzo nieznacznie (z tego co wyczytałem HD 202 i EH 150 różnią się tylko wyglądem), a ja się na tym nie znam, więc pytam się was: które z nich są najlepsze?

Sennheiser HD 202

Sennheiser HD 201

Sennheiser EH 150

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ale słuchawki do kompa czy do MP3/HI-FI?

202 vs 150 to rzeczywiscie tylko kwestia koloru.

jednak 202 często jest oskarżany o gorsze wysokie częstotliwości niż w 201 i zbyt mocny bas. Ale o ile wysokie rzeczywiście najwyższych lotów nie są, to niskie są wg mnie idealne. Ludzie, którzy uważają, że basy na 202 są mocne to jeszcze przegiętych basów chyba nie słyszeli (i tu należy sięgnąć po Technics RP-F290 by się przekonać jak bardzo można spaprać bas).

Ale jeśli do kompa, to musisz pamiętać, że wszystkie te słuchawki są pozbawione mikrofonu i pilocika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzyki, ale też do komputera, z tym, że brak pilocika (w ogóle to co to to robi?) i mikrofonu mi nie wadzi. Mikrofon kupie osobo, jak będzie potrzebny :D

Aha, i jeszcze jedno: Mam Samsuga Avile i to głównie z niego słucham muzyki poza domem. Czy jeżeli zastosuje przejściówkę z nie-wiem-czego (jakie wejście ma Avila?) na minijack, to jakość będzie jeszcze gorsza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...