Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonygg

Rozwiązany: The Hunter, jak się w to gra?

Polecane posty

Mam problem z tą grą. Jaki? Nie umiem w nią grać.

Więc odpalam gre, połażę chwilę, i na GPSie widzę, trzy kreski (1 zielona) to ja kucak i chodzę. No i to byłby koniec. Raz udało mi się załadować pasek gdzieś do 90% procent, ale potem znów jedna kreska i tak w kółko... Raz też jeleń przeleciał pół metra obok mnie, lecz gdy podążyłem jego śladem (oczywiście po cichu i zachowując ostrożność) już go nie znalazłem... Lornetki też używam no ale efekty...

Macie jakieś porady? Co robić, itp.? Jak szukać tropów (nie znalazłem ani jednego!)? Najlepiej jakiś ,,tutorial" od początku do końca.

PS. Na thehunter.com coś tam jest ale mój angielski nie domaga na tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak - mój sposób na jelenia :)

1 Wybiegasz z domku

2 Biegasz po drogach i czekasz na jakieś ślady (takie czerwone unoszące się trochę nad ziemią znaczki)

3 Gdy już znajdziesz przydrożny ślad to wyłącz bieganie i podązaj jego śladem rozglądając się, bo jeleń mógł zmienić kierunek

4 Gdy będziesz blisko (czyli go zobaczysz z 20-30 metrów) to kucnij. Jeżeli odległość jest większa możesz zostać w pozycji stojącej.

5 Wyceluj, albo zmień pozycje (to już koniecznie na kucniętego), ale postaraj się nie tracić go z oczu.

6 Strzelaj w głowę, szyję a jeżeli zajdzie konieczność to w brzuch (w ostatnim przypadku będziesz musiał prawie na pewno go gonić po śladach krwi)

7 Powtarzać do skutku :)

Pamiętaj że ślady znajdziesz po 15-30 minutach (czasu gry). Jakbyś miał jakieś jeszcze pytania to wal śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jak to odpalić, bo męczę się i nic, ciągle wyskakuje mi błąd z plikiem setting:-/

Może ktoś krok po kroku napisać jak zainstalować i odpalić grę, bo może coś źle robię. Z góry dzięki za pomoc

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów. Temat zamykam.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...