Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Edycja proflu myspace

Polecane posty

Nie wiem, czy to dobre miejsce na ten temat, bo problem mam taki troszke nietypowy. Otoz chodzi mi o edycje wygladu profilu muzycznego na myspace. Wiem, gdzie trzeba wklejac kody html, zeby pozniej otrzymac cos na profilu, jednak mam problem z 2 elementami. Po pierwsze za cholere nie wiem jak edytowac glowna zakladke (tam gdzie jest nazwa zespolu, gatunki, zdjecie glowne). Nie moge tam wstawic zadnego tla ani zmienic czcionki napisow. Druga sprawa, ktora mnie nurtuje, to jak (wiem ze jakos sie da to zrobic) przesunac reklame google na dol, a nad nia wstawic jakis obrazek (w tym przypadku logo). Zlikwidowac calkiem sie jej nie da, ale przesunac jakos mozna (chocby CormaC na profilu InDespair to zrobil). Z gory dzieki za pomoc, jesli ktos czai o co biega w myspace, bo na zadnych stronach tego nie ma.

A jesli to zle miejsce na temat to prosze o przeniesienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlikwidowac calkiem sie jej nie da, ale przesunac jakos mozna (chocby CormaC na profilu InDespair to zrobil).

Da sie zlikwidowac, ale MySpace tego zabrania pod grozba skasowania konta.

Z gory dzieki za pomoc, jesli ktos czai o co biega w myspace, bo na zadnych stronach tego nie ma.

Wszystko to jest, tyle ze na stronach anglojezycznych. Myslisz, ze skad wzialem wiedze potrzebna do edytowania profilu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...