Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Molo22

Słuchwki dla graczy

Polecane posty

Witam Wszystkich :cool: Chciałbym poruszyć temat sprzętu dla graczy,a mianowicie słuchawek.Obecnie zastanawiam się nad dwoma modelami.Są to Plantronics Gamecom 777 i Razer Carcharias.Cena obydwóch par jest mniej więcej równa(ok.300 zł)więc cena raczej nie będzie miała znaczenia.Proszę o szczerą poradę,a jeśli znacie jeszcze inne dobre modele w podobnych cenach to śmiało piszcie.Wielkie dzięki :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD515G i osobno mikrofon, słuchawki znakomite, jezeli takie rozwiazanie nie odpowiada to plactronics jest dobrym rozwiazaniem sa wygodne, maja dobry soczysty dzwiek (jednak mozna sie przyczepić o par szczegółów - srodek pasma, gitara).

Z razerem nie mialem kontaktu ale opinie co do wygody sa podzielone:)

BTW Fatal1ty maja wew. fuj, wygladaja jak odpustowa zabawka i w porównaniu z modelami ww. maja slaby dzwiek. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jeszcze nie zamknięty, a może kogoś jeszcze będzie interesować ten wątek. Co do słuchawek Creative Fatality Gaming, to powiem, że się zawiodłem niestety. Raz, że jakość dźwięku jest raczej średnia (sam gram w cs 1.6) i po prostu słuchawki nie do końca się sprawdzały. I dwa, że z wygodą jest również średnio. Tzn. strasznie uciskają (nie wiem, może mam za duża głowę, albo odstające uszy haha) i po godzinie grania miałem ich dość. O dziwo na ich wygodę narzekały jeszcze 2 osoby, które znam (jedną osobiście, drugą z gry) i każdy z nich twierdził, że są do bani, a więc coś jest jednak nie tak. Ale może to zależy od upodobania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...