Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rozwiązany: Flojd (the feeble files), uruchomienie

Polecane posty

Otóż z nudów zacząłem grzebać w moich "archiwach" growych (mam tam dość dużo starych gier, jnp. wydanie premierowe alone in the dark) i znalazłem dość starą przygodówkę pod tytułem flojd (ang. the feeble files). Dlatego, ze pamiętam, ze tej gry nigdy nie skończyłem (a baaardzo mi się podobała) to postanowiłem w nią zagrać. Zainstalowałem pomyślnie grę (4 cd) i spróbowałem ją włączyć... czarny ekran (na szczęście wystarczył wcisnąć znaczek windows), zmieniłem tryb zgodności (mam xp) i to też nic nie dało, wyłączyłem przyspieszenia Directdraw i Direct 3D i to też nic nie dało. Nie wiedząc co zrobić sprawdziłem w google i okazało się, zę gra nie działa pod xp, jednak jest program pod tytułem ScummVM, znalazłem ten program i mam tutaj problem, program nie znajduje tej gry. I tu przechodzę to mego pytania: czy próbował ktoś kiedyś włączyć tą grę tym programem? i jeśli tak to mógłby mi pomóc go włączyć?

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale sam nie wiem jak to się stało, że zapomniałem o tym (mimo, że płyty z grą mam na biurku), hmm jak mógłbym zrobić obraz iso?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam ten problem i odpaliła mi się gra, ale nie chce się włączyć po kliknięciu "nowa gra", ponieważ występuje błąd, że nie może odczytać voices.wav, no czyli głosów. Może wiecie jak sobie z tym poradzić?

No ja też mam ten problem i odpaliła mi się gra, ale nie chce się włączyć po kliknięciu "nowa gra", ponieważ występuje błąd, że nie może odczytać voices.wav, no czyli głosów. Może wiecie jak sobie z tym poradzić?
Już sobie poradziłem sam :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mógłbyś napisać jak sobie z tym poradziłeś??

Nie wiem czy ja to wszystko dobrze robie :/

Ja tą grę mam z Gry Extra (Komputer Świat) i ona jest tylko na 2 CD. Stworzyłem nowy folder na pulpicie i przekopiowałem na wszystkie pliki z CD1 i zmieniłem nazwę z "voices" na "voices1", później do tego samego folderu skopiowałem wszystkie pliki z CD2 i zmieniłem nazwę z "voices" na "voices2". Utworzyłem obraz ISO, zamontowałem w Daemon Tools i zainstalowałem następnie uruchomiłem program ScummVM dałem Add Game wybrałem folder gdzie znajduje się gra wybrałem wersję Polską (była też angielska) i uruchomiłem grę (nie ustawiałem żadnych opcji graficznych czy audio) gra otworzyła się w małym okienku po czym kliknąłem na "Nowa Gra" i wyskoczył błąd, że nie może załadować pliku VOICES1.wav :/ Możecie mi powiedzieć jak to zrobić bo bardzo chciałbym zagrać w tą grę gdyż była to 1 gra jaką miałem na PC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...