Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Korneliusz

Ekran co jakiś czas robi sie czarny na ułamek sekundy

Polecane posty

Witam,

Wszystko było ładnie pięknie i tu nagle (podczas grania w wowa - za chwilę wyjaśnię dlaczego w tym temacie) ekran na lapku zaczął mi migotać. Co jakiś czas na ułamek sekundy jakaś część ekranu robi się czarna. Wszystko dzieje się bardzo szybko tak, że nie przeszkadza jakoś bardzo mocno to w grze lecz jednak irytuje.

Dlaczego w tym temacie jeśli problem pojawia się tylko w wow? Otóż kiedy pierwszy raz zauważyłem usterkę po zminimalizowaniu gry pojawił mi się komunikat ,,to nie jest optymalna rozdzielczość ekranu cośtam cośtam. Zmiana rozdzielczości nic nie daje (tak w windowsie jak wowie) - ekran podczas gry migocze co pewien czas.

Mam win 7 a lapek to stary (4 lata) acer. Czy kłopoty mogą być spowodowane po prostu siadaniem już jakiegoś podzespołu? Ale w takim razie skąd ów komunikat 0_o ?

Dodam jeszcze, że wszystko chodziło ładnie na niezmienianych ustawieniach jakieś pół roku i nagle trach - migotki : )

Z komputera korzystam sam więc nikt nic nie mógł pozmieniać w ustawieniach etc.

Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi może ktos już spotkał się z tym problemem.

Pozdrawiam i witam na forum : )

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem konfiguracji bo myślę, że nie ma to wpływu na opisywany problem z tej przyczyny, że przy niezmienianych ustawieniach po prostu zaczęło migotać i sam jestem raczej za tym, że po prostu coś się psuje z podzespołów ale się nie znam więc postanowiłem zapytać. Problem jest dość dziwny : )

A więc mam Acera 3690

grafika i muzyka zintegrowane

capturegzt.png

A windows 7 RC

Wszystko było okej tylko ostatnimi czasy się wzięło i spsuło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...