Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gad13

Która mysz, G9 czy Lachesis?

Polecane posty

Chcę zmienić mysz(stara powoli sie psuje) ale nie wiem na jaką. Po dłuższych zastanowieniach i oględzinach, zostały 2: Razer Lachesis i Logitech G9. Proszę Was o pomoc w dokonaniu wyboru. Ważne jest dla mnie żeby można było długo grać bez zmeczenia ręki. z góry dziękuje za wszystkie pomocne posty.

Zła nazwa tematu i dział - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G9 mam ponad pół roku i zasługuje na ślizganie się pod moją dłonią, oprogramowanie logitecha daje ogromne możliwości, do każdej aplikacji można przypisać inne konfiguracje klawiszy, czułość, kolor wyświetlacza to wszystko można zapisać w myszce i iść z nią pograć z kumplami przy browarku lub na lan party. Jej nietypowy kształt idealnie pasuje do mojej dłoni jednak po dłuższej grze i tak dłoń zaczyna mi się pocić (wiatraczek z PC podpięty pod USB załatwia sprawę). Jedynym minusem którego się dopatrzyłem to łuszczenie się lakieru z nakładek po dłuższym użytkowaniu w niektórych egzemplarzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech G5 albo Roccat Kone =D O obu myszkach pisalem na forum ;)

Od G9 niektórym osobom wysiada nadgarstek, zas lachesis IMHO ma srednią ergonomie, paru osobom ktore znam nie pasuje.

W egzemplarzu ktory krótko miałem byl problem z pod-2-nym klikiem, oraz problem z osia Y, przestawała działać - zacięcie, albo pływała :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty grasz oprogramowaniem czy myszką??znam parę osób które myszkę ma za 5zł a w cs(i nie tylko w tym) by cię roznieśli.

a teraz do autora jak kupujesz myszkę to przede wszystkim chodzi o wygodę i niezawodność więc najlepiej jak byś mógł wymacać sobie te dwie myszki i w tym wypadku ja bym brał razera albo icon7 Z500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha. No to mnie rozwaliłeś. Oczywiście, że są osoby grające myszką za 5 zeta, które by mnie rozwaliły więc oszczędź sobie takich komentarzy. Czy ja gdzieś powiedziałem, że tylko oprogramowanie się liczy? NIE. Powiedziałem po prostu co moim zdaniem decyduje o wyższości G9 nad Lachesis. Chcesz żebym całą G9 opisywał? Jak tak bardzo chcesz to mogę ale po co? Trochę pomyślunku zanim na kogoś wyskoczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nikogo nie wyskoczyłem ale myszki nei kupujesz na oprogramowanie którego nie wykorzystasz(w 100%) grając dla mnie g9 opisywać nie musisz ale autorowi opis się przydać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie do G9 daje dużo możliwości konfiguracji, stworzenia profili, makr, itp. itd. etc. Dla tego stwierdziłem, że to właśnie bije Lachesis.

Nie chcę być niemiły ale dobrze by było żebyś pisał jednak zdaniami a nie ciągiem :P.

A tu dla autora recenzja Logitech G9 (jedna z wielu, które można znaleźć w Google - warto poczytać kilka z nich żeby wyrobić sobie zdanie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale co Ci z oprogramowania jak myszka będzie nie wygodna??bo jak dla mnie to nic to oprogramowanie by nie dało.dla mnie g9 to okropnie nie wygodna i mało funkcjonalna myszka wole razera który mi dobrze będzie leżał w dłoni.

gad13 najlepiej by było jak byś sobie myszkę mógł wymacać(bez podtekstów;)i wtedy wybrać albo kupic taką samą bądź bardzo podobna kształtem do tej co masz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...