Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bumjang

Macie perwersyjną przyjemność w grzebaniu w plikach gry?

Polecane posty

Ja prawie zawszę grzebię w plikach gry. Zwykle nic ciekawego nie znajduję, ale czasem można odseparować muzykę, czy filmy (przeważnie .bik) i takie poszukiwania czasem są ciekawsze niż gra. Nic z nich nie ma, ale jaka satysfakcja jak się coś użytecznego znajdzie!

Wy też tak robicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D tak, W Simsach np :) robię niemal zawsze, bo jak to mówią

"nie podoba ci się dana rzecz, Zrób to sam"

:D raz ostanio w Deadly Dozen 2, bawiąc się edytorem tesktu, znalazłem zadanie co (moim zdaniem) przekładało się na szypsze przemieszczanie pojazdów, ale po zapisaniu pliku, i wejscie do auta nie powowały szypkości ale....:D Auto wniosło się w góre :), i musiałem zmienić na poprzednie ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami lubię sobie pogrzebać. Tak jak założyciel tematu, ja też zwykle nic nie znajduje. Moim największym osiągnięciem jest delikatne spolonizowanie World of Goo. Dokładnie chodzi o wrzucenie grafik do Paint'a i tam zmazanie angielskiego napisu i zastąpienie go polskim :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czasem lubię sobie pogrzebać :laugh: (w plikach oczywiście :tongue: ).W Cs 1.6 niemalże przed każdym uruchomieniem coś zmieniam.W innych grach rzadziej, tu się wklei spolszczenie, tam podmieni muzykę.Ogólnie bardzo lubię modyfikować gry :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem w plikach grzebię, a owszem :D

Oprócz poszukiwań muzyki, filmików itp. czasem (na słabszym kompie - na dodatek zrobionym z dwóch popsutych. Mojego i kuzyna :) Odstąpił działające części :D) w systemowych coś się próbuje zrobić, by gra choć na minimalnych poszła. W 50% przypadków wychodzi :)

Raz nawet spróbowałem poprawić grafikę w pewnej grze. Wyszło, ale cuś z optymalizacją sknociłem i cięła na braku detali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzebie tylko w jednej grze, w homm3, ale w odróżnieniu od innych tutaj piszących ja modyfikuję większość rzeczy (w mojej zabawowej kopii WoGa zmieniłem animację ponad połowy jednostek i kilka jednostek w ogóle zmieniłem na moje pomysły, takzę zmieniłem kilka bohaterów i innych pierdół).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzebie tylko w jednej grze, w homm3, ale w odróżnieniu od innych tutaj piszących ja modyfikuję większość rzeczy (w mojej zabawowej kopii WoGa zmieniłem animację ponad połowy jednostek i kilka jednostek w ogóle zmieniłem na moje pomysły, takzę zmieniłem kilka bohaterów i innych pierdół).

Bardzo ciekawe. Jak to robisz? jakimś specjalnym programem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że "grzebiąc" w plikach przeważnie łamie się warunki EULA (licencji), to i ja przyznaję, że podłubać w swoim czasie lubiłem (teraz czasu na granie nie starcza, a co dopiero na grzebanie). Pamiętam, że w Jedi Academy zrobiłem sobie "moda", dzięki któremu mogłem grać dwoma mieczami świetlnymi lub lightstaffem już od początku kampanii. Pamiętam jak rozkładałem CS-a na czynniki pierwsze (podmiany modeli, dźwięków, animacji). No i sporo radochy z dłubania miałem w Football Managerach (bardzo modyfikowalna gra).

Ech, to były czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, żebym często modyfikował jakieś pliki z gier, ale najbardziej mnie wciągnęło modyfikowanie gry Max Payne 2. Pamiętam jak jeszcze rok temu kilku specjalistów od tej gry twierdziło, że pewnych rzeczy nie da się zrobić, ale paru gości nad tym posiedziało i teraz można np. zatrzymywać pociski, otrzymać instant gib (mój ulubiony :devil: ), czy jeszcze niepotwierdzona informacja, że jeden koleś uzyskał efekt podkręcania kul jak w Wanted.

Oprócz tego jeszcze lubiłem pobawić się save'ami, ale po pewnym czasie mi się znudziło, choć lubię pogrzebać w plikach konfiguracyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...