Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MathewPL

Street Fighter IV, gra nie chce się uruchomić

Polecane posty

Mam problem z grą Street Fighter 4. Po zainstalowaniu wszystkiego ( wiem że trzeba zainstalować wszystko co jest na płycie tj. windows live itd) gra nie chce zastartować. Niby włącza się tak jak każdemu po pierwszym uruchomieniu w oknie ale nic nie widać jest czarno ale nie jest to problem z shaderami który czasami się zdarza bo wtedy słychać dźwięki a u mnie niema nic.

Config:

AMD Athlon 2.3 ghz

Gf 6200 128ddr

1GB ram

Niby powinno chodzić, ludzie piszą, że gra chodzi na byle złomie a może to jednak coś ze sprzętem?

Zauważyłem też, że mój problem się powtarza w internecie w niewielu przypadkach ale po całym dniu szukania nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś powiedzieć z kąd masz Street Fightera IV?

Po pierwsze: to się pisze skąd a nie kąd ale dobra każdy może się pomylić. Można przecież kupić w zagranicznych sklepach czy nawet przez STEAM można kupić. Więc pomyśl zanim coś napiszesz.

MathewPL - nie pójdzie Ci na tej karcie graficznej co ty masz bo minimum jakie jest to 6600 a ty masz 6200 więc tu jest ten problem.

Minimum:

OS: Windows XP

CPU: Intel Pentium4 2.0GHz lub lepszy

RAM: min. 1GB

HDD: min. 10GB

Karta graficzna: DirectX 9.0c/Shader3.0 lub lepsza, seria NVIDIA GeForce6600, ATI Radeon X1600 lub lepsza, VRAM/256MB lub więcej

Dźwięk: kompatybilny z DirectSound/DirectX 9.0c

Dodatkowo: Mysz, klawiatura

A więc sobie nie pograsz. Przykro mi.

EDIT: Jeśli Cie to nie przekonało to ściągnij benchmark i wtedy będziesz miał pewność ---> link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś powiedzieć z kąd masz Street Fightera IV?

Po pierwsze: to się pisze skąd a nie kąd ale dobra każdy może się pomylić. Można przecież kupić w zagranicznych sklepach czy nawet przez STEAM można kupić. Więc pomyśl zanim coś napiszesz.

1.Ja tylko pytam

2.Nie ciebie pytałem ... :down:

3.Nie każdy kupuje zagraniczne gry za prawie 40 EURO...

4. Może jeszcze wytłumaczysz co mam myśleć? a pytanie było przemyślane a M nawet nie odpisał...

5 STEMA? ; O "Mam problem z grą Street Fighter 4. Po zainstalowaniu wszystkiego ( wiem że trzeba zainstalować wszystko co jest na płycie tj. windows live itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś powiedzieć z kąd masz Street Fightera IV?

Po pierwsze: to się pisze skąd a nie kąd ale dobra każdy może się pomylić. Można przecież kupić w zagranicznych sklepach czy nawet przez STEAM można kupić. Więc pomyśl zanim coś napiszesz.

1.Ja tylko pytam

2.Nie ciebie pytałem ... :down:

3.Nie każdy kupuje zagraniczne gry za prawie 40 EURO...

4. Może jeszcze wytłumaczysz co mam myśleć? a pytanie było przemyślane a M nawet nie odpisał...

5 STEMA? ; O "Mam problem z grą Street Fighter 4. Po zainstalowaniu wszystkiego ( wiem że trzeba zainstalować wszystko co jest na płycie tj. windows live itd.

1. OKEY

2. Ale ja Ci odpowiedziałem

3. Nie każdy to nie znaczy że nikt nie kupuje

4. Bo zadałeś durne pytanie to byś pomyślał skąd mógł wytrzasnąć.

5. Facet weź się nie pograżaj bo napisałem to tak "Można przecież kupić w zagranicznych sklepach czy nawet przez STEAM można kupić" i to chodziło że przez STEAM też można kupić to był tylko przykład. Zresztą z tego co wiem to przecież można nagrać gry ze STEAM-a na płytkę. Jak się mylę to przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Ja też mam problem ze Street Fighter 4.Gra jest oryginalna.Z instalacją nie było żadnego problemu.Odpalam grę wszystko ładnie,ślicznie najpierw intro itd. i kiedy wybieram 'start' interfejs się blokuje i nic się nie dzieje.Nie wiem na czym polega problem.Z moim sprzętem jest coś nie tak czy co? :confused:

Mój komputer:

Intel Celeron Dual-Core E1600 2.4GHz

2 Gb RAM

PALIT GeForce 9400GT 1024MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...