Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fatal1tyxX

Rozwiązany: Zagubiony paragon od karty

Polecane posty

Mam mały problem związany z paragonem zakupionej karty. Otóż przez przypadek go zagubiłem a to bym mój jedyny (chyba) dowód jej zakupienia i gwarancji. Czy teraż będę mógł upomnieć się o ,,odbitke'' paragonu? Czy z gwarancji nici? Kartę zakupił niedawno bo tydzien temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wszystko zależy od sprzedawcy. Sam pracuje w sklepie komputerowym i wiem, że można dostać się do sprzedaży nawet sprzed roku. W końcu musi być wszystko zaksięgowane. Tak więc musisz podejść do sklepu i się dowiedzieć jak sprawa wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy sprzedawcy się chce :laugh:

Sporo sklepów prowadzi ewidencję magazynową / sprzedaży "po numerach seryjnych", bo kupując sprzęt mają podane numery. Wtedy większego problemu nie ma, bo na karcie jest naklejka z numerem seryjnym. Często sprzedawcy przyklejają swoje stickery, na nich też bywa zaznaczana data zakupu (ułatwia szukanie faktury w przypadku reklamacji). Czyli jeśli sprzedawca nie oleje klienta, to jest wiele możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wszystko poszło gładko. Poszlem do sklepu, z pudełkiem od karty, sprzedawca popatrzył na pudełko i zapytał się kiedy karta była kupowana. I po chwili dostałem nowy paragon ;P Echhh... żeby wszystkie sklepy takie były.. Dzięki wszystkim za pomoc, TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...