Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katka

Rozwiązany: GeForce 7600 GT - Komfortowe granie?

Polecane posty

Witam, ostatnio młodszy brat dostał komputer:

1 GB RAM'u

Intel e6300

Płytę główną się jeszcze kupi...

i GF 7600 GT

I teraz mam pytanie odnośnie karty, a może i całego zestawu. Czy będzie można komfortowo grać np. w AC, ME, KB : Legenda, GTA IV, Fallout 3, Far Cry 2 czy ... Mirror's Edge? Wydaję mi się, że tak, jednak z grami różnie bywa i nie mam 100% pewności. Jeśli ktoś ma/miał tą kartę i podobny zestaw lub po prostu się orientuje to proszę o odp.

Z góry dziękuje. Katka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym dokupić jeszcze jedną kość pamięci ram, tak żeby było min 2GB ramu, teraz to już niestety podstawa, co do karty najwyższymi detalami się nie będzie cieszył choćby w takiej grze jak FAR Cry 2 więc może byc problem z komfortowym graniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E6420 2.13 GHz (@3.2 GHz)

4 GB RAM (aczkolwiek wykrywa 2,75 GB)

7600 GT Gigabyte 256 MB RAM GDDR3

Asus P5B-V

400 W

GTA 4-włączysz, ale przyjemności z gry nie zaznasz ;( z powodu ciągłych zacinek oraz doczytywania tekstur

Fallout 3-pograsz :)

AC-pograsz :)

KB:L pograsz :)

ME-nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC- Na minimalnych w 1280x1024 pograsz lub srednie w 1024x768.

ME- Nie próbowałem bo jak zwykle kasy nie starczyło na zakup:P ale mysle ze na srednich by poszło bo zbyt duzych wymagan to nie miało.

KB: Legenda - Srednio wysokie mysle.

GTA 4- ..... Grać się NIE DA.. Chyba ze zadowala cię widocznosc do 1 metra bo dalej nie ma tekstur :o

Fallout 3 - Silnik obliviona a jak wiadomo nie miał on małych wymagan wiec srednie detale z AA.

Far Cry 2 - Srednie w 1024x768 beż AA i ale za to z HDR lub Minimalne w 1280x1024.

Mirror Edge- Srednie z AA.

Miałem podobny zestaw więc troche wiem o jego wydajności:P Oprócz GTA 4 i prototype uruchomisz na nim wszystkie gierki. Oczywiscie po zakupie dodatkowej kostki ramu. Nie jest ona droga (50zł) ale skok w wydajnosci napewno odczujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...