Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzalonyFizyk

Myszka do pracy i do gier

Polecane posty

Witam,

proszę o pomoc w dokonaniu wyboru co do zakupienia myszki do gier. Zajmuję się obróbką grafiki 3D, ponadto często gram w gry typu FPS, zależy mi więc na wysokiej precyzji. Zastanawiałem się nad Logitech G5, ale nie chcę kupować przysłowiowego "kota w worku". Zapraszam do dyskusji - czy jest to dobry wybór? Jeśli nie, co może stanowić alternatywę?

dziękuję za odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nikogo cena nie stanowi bariery dopoki nie dowie sie ile kosztuje mamba.:) G5 kupilem 3 miesiace temu i jestem BARDZO ZADOWOLONY. Swietny sensor i mozliwosc zmiany wagi. Z tej ostatniej mozliwosci nie korzystam bo dla mnie im mniej wazy myszka myszka tym lepsza. Do tego polecam tez podkladke np. Razer Goliathus - razem z G5 sprawuje sie swietnie. Myszka jezdzi szybko i plynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz za dużo kasy, a chcesz mieć porządną myszkę to polecam tą co ja mam teraz. Używam ją od ponad roku i jest genialna, dużo gram i nigdy się na niej nie zawiodłem. Regulacja czułości jest przynajmniej dla mnie wystarczająca. Więc za tą cene polecam :)

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...CH_XL-750F.html

Mam właśnie tą, tylko że limitowaną wersję z imitacją wężowej skóry. Przynajmniej nie widać odcisków od rąk :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz logitecha mx518, mam jedną do pc i drugą do notebooka. Myszka naprawdę świetna, od g5 różni się tylko kolorem a jest dużo tańsza. Poczytaj opinie o niej w komputroniku.

Apropo x 750, myszka nawet nawet tylko jak ją weżmiesz do ręki to wydaje się być strasznie tandetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz za dużo kasy, a chcesz mieć porządną myszkę to polecam tą co ja mam teraz. Używam ją od ponad roku i jest genialna, dużo gram i nigdy się na niej nie zawiodłem. Regulacja czułości jest przynajmniej dla mnie wystarczająca. Więc za tą cene polecam :)

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...CH_XL-750F.html

Mam właśnie tą, tylko że limitowaną wersję z imitacją wężowej skóry. Przynajmniej nie widać odcisków od rąk :)

IMO przycisk 3xfire w tej myszce to prawie jak czity.:) W CoD4 gosc gral chyba na takim wlasnie sprzecie bo G3 strzelalo z szybkoscia AK47 - a ciskajac szybko LPM nie da sie uzyskac takiego rate of fire. W dodatku widac bylo, ze strzela jakby 'seriami'.:) Takim myszkom mowie NIE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz sporo kasy (tak wnioskuje bo G5 nad, ktorym sie zastanawiales tani nie jest) to mozesz kupic Roccat Kone - podobno niesamowita myszka. Firma podobnie jak Razer (i seria 'G' od Logitecha) jest swoistym 'Ferrari' wsrod myszek do gier. Ten model jest dosc nowy (czyli m.in. drogi...) oferuje zmiane czulosci w locie, zmiane ciezaru i wszystko co mozesz zapragnac.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...