Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xswistaqx

Słuchawki 5.1 do 250zł

Polecane posty

Bo tak się zastanawiałem czy jak się podłączy słuchawki na USB to co tak właściwie wtedy przetwarza dźwięk.

Poza tym napisałem, że najlepiej na USB. Tak więc jeśli ktoś ma argument pokazujący, że jest to bez sensu to OK, i czekam na propozycje słuchawek na normalne jacki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak się zastanawiałem czy jak się podłączy słuchawki na USB to co tak właściwie wtedy przetwarza dźwięk.

Wtedy przetwarza jakaś karta w słuchawkach, która raczej nie będzie lepsza od normalnej.

Poza tym napisałem, że najlepiej na USB. Tak więc jeśli ktoś ma argument pokazujący, że jest to bez sensu to OK, i czekam na propozycje słuchawek na normalne jacki.

Jeżeli masz już X-Fi Gamer'a to jest to wystarczający argument, w słuchawkach na USB za 250zł jakość raczej będzie gorsza i jednocześnie nie wykorzystasz karty dźwiękowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronex94 - od kiedy Fatal1ty sa 5.1?

Osobiscie polecam :

http://www.sferapc.pl/speedlink-medusa-51-...dukt/27543.html

http://www.agito.pl/sluchwaki-z-mikrofonem...y.0.329014.html

Te drugie nie maja dzwieku 5.1, ale sa naprawde dobrymi i bardzo wygodnymi sluchawkami zarowno jak do gier jak i do sluchania muzyki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie wyłącznie słuchawki 5.1 ale dlatego że dałeś też medusy nie ma za co cie biczować :P. Jeszcze jakieś propozycje?

Z tych co na razie znalazłem:

SpeedLink Medusa 5.1 Pro Gamer Edition

SteelSeries 5h

Czekam na inne propozycje i opinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w sumie znam się na tym raczej tyle co nic, ale kumpel siedzi w temacie dość długo i sam zakupił sobie Rayer Barracuda 5.1. Szerze jak na nich posłuchałem chwilę muzy i pograłem w CoD 4 to mi szczena spadła :D Moje Fatal1ty przy tym to szmelc. Sam myślę nad zakupem tych słuchawek, ale póki co nie mam funduszy. Co prawda trochę wykraczają poza budżet ale chyba warto dołożyć te kilka dyszek ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy brać słuchawki 5.1 czy "zwykłe" zależy od gry. IMHO w CSie lepiej gra się lepiej w dobrych słuchawkach 2.0 niż tych cudacznych 5.1 (mam SB Audigy 2 ZS). Ale jeżeli się upierasz przy 5.1 to sądzę, że możesz wybrać jedne z tych (sam się kiedyś zastanawiałem, czy nie zainwestować w słuchawki 5.1 i czytałem dużo recek-jedne są zamknięte, inne nie i ogólnie jest parę różnic poza ceną, więc przed zakupem warto się dobrze zastanowić):

Longnet Media Aero 5.1

Speedlink Medusa 5.1 NX

Razer Barracuda

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Razera bedzie szpan przed kolegami.:)

Ja tez sie zastanawiam nad kupnem sluchawek do grania. Nie wiem tylko czy bardziej mi sie oplaca kupic sluchawki + karta dzwiekowa czy same sluchawki USB...

Tutaj jest strona internetowa, z ktorej bede kupowal sprzet. Czy jest tam jakas dobra (i tania) karta dla gracza? Creative Fatal1ty USB (sluchawki) kosztuja 40 funtow wiec czy nie wyjdzie taniej? Glosniki odpowiadaja mi nawet bez karty dziwekowej (jade na tej do plyty glownej) wiec zastanawiam sie co wyjdzie taniej.

Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomnialem tego linka...:) X-fi Gamer moze byc troszke za droga na moj budzet bo w tym samym czasie wymieniam procek (przez co musze tez wymienic plyte glowna i RAM...)

Karty dzwiekowe (nie zalezy mi na 7.1 - 5.1 jest wystarczajace bo lepszych glosnikow nie podlacze - i tak narazie mam 2.1):

http://www.overclockers.co.uk/productlist....sortby=priceAsc

Sluchawki (podaje zebyscie mogli porownac ceny sluchawek USB do zestawu dobra karta dzwiekowa + sluchawki):

http://www.overclockers.co.uk/productlist....ortby=priceDesc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac nie sprecyzowalem o co mi chodzi. Glownie musi byc taniej dlatego sie zastanawiam nad cenami. Glosniki pasuja mi podlaczone do plyty glownej i nie musza jakoscia dzwieku powalac. Chodzi o to zeby w grach (np. CSS, CoD itp.) lepiej odbierac dzwiek ( i zebym mogl sprecyzowac skad ktos nadchodzi). Jak widac na stronce X-fi Gamer kosztuje ponad 60funtow - znacznie taniej bedzie kupic np. Creative Fatal1ty USB, ale czy takie sluchawki beda wystarczajace bez karty dzwiekowej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: nie. Ja dopiero teraz kiedy mam X-Fi Xtreme Gamera i Fatal1ty Headset (nie USB) dzięki X-Fi CMSS-3D w CS:S dokładnie wiem skąd ktoś nadchodzi. Ostatnio zarzucili mi czity bo na DD2 będąc na gali usłyszałem typa nadchodzącego od respa terro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Professor00179

Kup sobie Audigy 2 (tylko nie jakiegoś kastrata) i Creative HS-1000 (czyli Fatal1ty) i taki zestaw powinien Ci do komfortowej gry w CS/CoD wystarczyć (chyba, że jesteś pro :D).

xswistaqx

Przeczytaj recenzje wybranych przez Ciebie słuchawek i postaraj się wybrać model najlepszy dla swoich potrzeb (zależy, czy chcesz pełnej izolacji od świata zewnętrznego, czy nie itp.). Mojemu koledze Steelseries Sybieria się rozleciały i teraz nie jestem przekonany co do tej firmy i jej nie polecam :D. Chyba, że mają nową technologię :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...