Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czytelNICK

Rozwiązany: GTA: San Andreas, problem z pociągiem

Polecane posty

Big Smoke zleca takie zadanie polegające na wystrzelaniu gangsterów na dachu pędzącego pociągu. Jade na tym motocyklu z boku, jadę z przodu pierwszego wagonu i za diabła nie mogę ustrzelić więcej niż jednego. Jaka tu jest dobra strategia, bo już nie mam cierpliwości... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że BS nie umie strzelać to jest spore utrudnienie w tej misji, to fakt. Kluczem do sukcesu jest tu trzymanie stałej prędkości i odległości od pociągu. A tą pędkość też trzeba zmieniać tak, żeby jak najdłużej znajdować się na wysokości jednego kolesia stojącego na dachu. Potem następnego itd. No i nie zapominamy o odległości od pociągu. najlepsza jest chyba wtedy jak jedzie się po drugiej stronie prawych torów. Nie pośrodku, nie po lewej, tylko po prawej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam trochę od siebie. Dojedź jak najszybciej do pierwszego Vegosa, jadąc dołem i uważając na nadjeżdżające znad przeciwka pociągi. jedź z boku jak najbliżej pociągu, ale tak żeby smoke strzelając nie trafiał w kant utrzymuj stałą prędkość, przy odrobiny szczęścia powiano ci się udać zlikwidować wszystkich. Alternatywa jest wyprzedzić pociąg dojechać do wiaduktu i zeskoczyć na pociąg motorem i samemu załatwić sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...