Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foonkone

specyfikacja komputera a karta grafiki

Polecane posty

Yo, jest sprawa mistrzowie. Konkretnie ojciec kupil mi kompa za granica i juz jest w drodze, lecz nie podal mi specyfikacji karty graficznej. Tak wiec, czy na podstawie procesora, ilosci ramu i dysku twardego (bo w sms'ie tylko to moj ojciec mi podal- nie bardzo sie zna) da sie okreslic, jakie mniejwiecej karty moga wystepowac w takim kompie ( gotowym ofc. nie skladanym- mysle, ze to jakos zaweza krag poszukiwan). Otoz oto specyfikacja tych trzej podzespolow.

Procesor- Intel Core 2 Quadro ( jesli jest kilka, wybaczcie, nie wiem ktory konkretnie)

Ram- 8gb

Dysk- 1tb

Mysle, ze orientujecie sie mniej wiecej w polityce producentow gotowych kompow i przychodzi wam na mysl, co takie firmy moga wrzucic razem z ww. czesciami. I jesli juz ktorys z was dojdzie, co to za karta (albo kilka), to powiedzie, czy odpale na tym nowe gry.

I slowo na koniec: nie znam sie na tym, to co napisalem wyzej, nic kompletnie mi nie mowi jestem typem konosolowca, lecz moje ps3 poszlo na spyl, ze wzgledu na ceny gier.

W nagrode bedzie ciastko i autograf ! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że wyobraźnia ludzi, składających gotowe zestawy jest tak wielka, że możesz się spodziewać niespodziewanego i właśnie na to bym stawiał. Na Twoim miejscu bałbym się o zasilacz.

A swoją droga, to PS3/PC, co wc różnica? Gry i tak swoje kosztują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są "najambitniejsze" przy podanych założeniach:

http://www.dell.com/us/en/home/desktops/de...4&mo=8~1TBS

http://www.dell.com/us/en/home/desktops/de...4&mo=8~1TBS

http://www.gateway.com/systems/product/529668286.php

są jeszcze wyprzedażowe modele tych firm i HP, wszystkie ze zintegrowaną grafiką (Intel GMA przeważnie).

Nie pytajcie dlaczego takie karty graficzne do takich konfiguracji, polityka wielkich producentów sprzętu PC jest dla mnie równie tajemnicza jak dla was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że wyobraźnia ludzi, składających gotowe zestawy jest tak wielka, że możesz się spodziewać niespodziewanego i właśnie na to bym stawiał. Na Twoim miejscu bałbym się o zasilacz.

A swoją droga, to PS3/PC, co wc różnica? Gry i tak swoje kosztują.

Ale jednak gry na ps3 sa drozsze, pozatym, nie mam eloelomegaplazmy, wiec nie naciesze sie efektami, a na pc, poslucham muzyki, popykam i ogolnie wole miec wszytko w kompie, niz konsole, pozatym hajs byl potrzebny.

Wracajac do glownego watku- niespodziewanego powiadasz? Hm, to troche niedobrze, bo jednak mam nadzieje pograc w nowe gry, wiec inaczej- zawezmy watek jeszcze bardziej. Czy na czyms co MOZE byc tam zamontowane, pojda najnowsze produkcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...