Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Niedziałające autoodtwarzanie płyt

Polecane posty

Mam mały problem ze swoim napędem bo gdy włożę obojętnie jaką płytę to nic się nie dzieje. Gdy wchodzę w Mój Komputer i klikam na nazwę napędu to pokazują się tylko foldery które są na płycie. Natomiast gdy kliknę prawym przyciskiem myszy na napęd nie ma opcji autoodtwarzania. Może ktoś mi poradzić co zrobić? W moim poprzednim kompie samo to przeszło ale strasznie jest to denerwujące więc proszę o pomoc :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoFix [V5.2.3790.67]

Time [2009-08-01 16:19:11]

Microsoft Windows Version [5.1 (Dodatek Service Pack 3) <2600>]

Test [The Shell Hardware Detection service is running.] - Instance [N/A]:

Result [AutoStart Setting]: OK

Result [The Shell Hardware Detection service is running.]: OK

Test [Policies] - Instance [G:\, Drive Type: 5]:

Result [HKCU\...\Policies!NoDrives]: OK {Present}

Result [HKCU\...\Policies!NoDriveAutorun]: Problems {Present}

Result [HKCU\...\Policies!NoDriveTypeAutorun]: OK {Present}

>> Repair << [HKCU\...\Policies!NoDriveAutorun]

Step: Resetting policy HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer!NoDriveAutorun to 0x03FFFFBF.

Result: This AutoPlay setting was successfully fixed.

>> Required action: The user must log off and log on again

EDIT: Zapomniałem dodać, że te autoodtwarzanie nie działa również w przypadku pendrive`a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz program antywirusowy?

Ostatnio niektóre "zapobiegawczo" blokują "autorun" (były drobne problemy z robactwem przenoszonym na pendrajwach a używającym autoodtwarzania do infekowania komputerów, stąd wyłączenie tej funkcji "po całości" przez niektóre AV)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avira 8. Do tej pory wszystko działało cacy. Dzisiaj po południu coś go wzięło, że przestało działać. Próbowałem grzebania w rejestrze i panelu sterowania ale nic to nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomógł trick z notatnikiem i rejestrem

Przeskanuj kompa dla pewności innym programem antywirusowym (może być skaner online), bo notatnik jest potrzebny przeważnie na zainfekowanych maszynach. Albo po prostu system powoli dojrzewa do reinstalacji ... to tylko Windows.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstalki raczej nie potrzeba bo cztery dni temu był instalowany na nowiutkim twardzielu. Skanowany też był i miał rootkita i dwa trojany. Ogólnie komp czysty :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...