Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czytelniczka5

Jakiej przeglądarki używacie?

Jakiej przeglądarki używacie?  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Której przeglądarkę internetową używacie?

    • Firefox.
      108
    • Opera.
      44
    • IE 6.
      0
    • IE 7.
      4
    • IE 8.
      7
    • Safari
      0
    • Chrome
      28
    • Inne
      3


Polecane posty

Ostatnio miałam problem z wybraniem odpowiedniej, jak dla mnie przeglądarki. Najpierw testowałam Firefoxa, jednak ciągle się zawieszał. Później IE 7, lecz musiałam 10 razy klikać w coś, żeby mi się otworzyło (nie, to nie za sprawą szybkości internetu). Teraz używam Internet Explorer`a 8. Jak dla mnie jest spoko.

A Wy? Jakich przeglądarek używacie?

sonda.

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khubas

Używałem wszystkich najpopularniejszych przeglądarek, od jakiegoś roku korzystam z Opery. Jak dla mnie bomba - wygodna obsługa, stabilność, duża ilość funkcji (RSS i IRC przede wszystkim). Rezerwowo na komputerze mam zainstalowanego Firefoxa i niejako z konieczności (Vista) IE 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kompletna ta ankieta. Pozwoliłem sobie ją uzupełnić.

A jeżeli chodzi o moje zdanie, to zdecydowanie Firefox, zawsze najnowsza wersja. Na starcie wydaje się biedniejszy niż np. Opera, ale wystarczy 10 minut i mamy intuicyjny, rywali i ładny kombajn do przeglądania internetu. Dodatkowo mam najnowszą operę, ie 6 i 7, chrome i safari. Czasem robię w HTML, więc muszę sprawdzać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkonkurencyjnie firefox. Odkąd go mam nie pamiętam abym złapał trojana, lub inne ,,choroby". Próbowałem używać Chrome, jednakże trudno było mi się połapać w pasku z opcjami (Plik, edycja, opcje itp.)

PS. Zakładki rządzą:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FF. Jak dla mnie najlepsza przeglądarka, szybka, ładna(każdy może wybrać sobie skórkę) i do tego ma masę dodatków, czego nie można powiedzieć o innych ;) Do tego te dodatki sa upakowane w jednej ładnej stronce więc jest dobrze :) I polecam Ci zmienić IE 8 na cokolwiek innego jeśli nie chcesz mieć balangi wirusów na kompie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą co mi tam. Używam czterech (a właściwie pięciu, jeśli rozróżniać wersje) przeglądarek, tzn. Firefox-a (najnowszej wersji), Konqueror-a (zarówno w wersji dla KDE3 jak i dla KDE4), Chrome'a i Opery. Przy czym Firefox-a oraz Konqueror-a (w wersji dla KDE4) używam dosyć regularnie, pozostałych jak akurat mi się z jakichś powodów zachce, lub nie ma pod ręką czegoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Firefox w wersji 3.5.1 i jestem bardzo z niej zadowolony. Bardzo intuicyjny interfejs i co najważniejsze- przeglądarka jest bardzo szybka. Przy moim necie to bardzo ważne :laugh: Co prawda czasem sporo zajmuje pamięci gdy dłużej siedzi się na stronie ale jak ma się sporo RAM-u to nie problem. Jak dla mnie 9+/10 :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozilla i tylko mozilla. Chociaż ostatnio wersja 3,5 mnie zawodzi. Zdarza się (i to sporadycznie), że program na jakieś 10 sek się zacina (szczególnie jak mam otwarte kilka kart). Mam nadzieję, że zostanie to naprawione. O wydajność kompa tu raczej nie chodzi, bo wątpię by mój komp (patrz sygnaturka) miał problem z przeglądarką internetową :D

Ale ogólnie na lisku siedzę od dobrych kilku lat i jestem z niego bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox oczywiście - jest bezkonkurencyjny. Niektórzy narzekają na problemy z tą przeglądarką a ja - ho ho - korzystając z FF na 3 różnych systemach od kilku lat (kiedyś Linux i Windows Xp, obecnie Vista) nie miałem z nią żadnych - absolutnie - problemów. Poza tym rzadko używam też Chrome'a, jest naprawdę szybki (minimalnie szybszy od FF z tego co zauważyłem) i więcej jest miejsca na przeglądanie internetu, ale mimo wszystko sentyment do FF pozostał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos również dla Firefox'a. Jak dla mnie jest to przeglądarka (prawie) idealna. Szybka, przyjemna w obsłudze, i co najważniejsze, udostępnia mnóstwo dodatków, dzięki którym mogę sobie ją przystosować do swoich potrzeb. Tak więc Adblock, kontrolki do odtwarzacza audio i jeszcze kilka innych. Całkiem niedawno próbowałem przestawić się na Operę (sam nie wiem czemu, tak jakoś wyszło), i w ogóle nie mogłem się przyzwyczaić. Brakowało mi wielu rzeczy, które w FF są już dla mnie oczywistością. Mam jeszcze zainstalowanego Chrome'a, ale praktycznie w ogóle z niego nie korzystam. Czasem, jak się zdarzy że jakaś strona gryzie się z FF to uruchamiam ją na przeglądarce od Google, ale na stałe raczej zmian nie planuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest Chrome. Tak błyskawicznej przeglądarki jeszcze nie było. Wieszała się tylko kilka razy jak znalazła wirusa. Mam wolny internet więc często otwieram wiele kart i jeszcze ani razu nie zmuliło ani trochę. Poza tym podoba mi się interfejs, który pomimo pierwszego wrażenia (tylko dwie zakładki) jest bardzo przejrzysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Opery (na XP), i Firefoksa (na Linuksie). Opera niesamowicie mi pasje, ale Firefox też (tyle że FF po wrzuceniu paru rozszerzeń).

A Chrome'a nie używałem, nie używam i nie będę używał, bo nie lubię Google'a (nie podoba mi się ich gromadzenie danych o wszystkim i wszystkich) :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera, choć z Liska, też korzystam, ale rzadko, bo mi się nie podoba taka funkcja

Kiedy jestem na google, chce wyszukać np forum Cd-Action, ok znalazłem, i znów jak odwiedzam google i chce np wsyszukać informacji na temat gry Combat arms, to po wpisaniu pierszej litery, pokazuje mi się ostanio wszyukiwana fraza, a tak w operze nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście FF 3.0.12 ale kiedyś miałem lepsze zdanie o tej przeglądarce a przynajmniej o 2 która chodziła bez problemu ta niestety lubi zawiesić się. Jak wchodzę w historie to tu jest dramat ale to nie tylko u mnie tak jest bo czytałem parę opinii na ten temat. No i tez potrzebuje dużo pamięci. No ale co pozostaje IE który jest dziurawy a Opery nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox. Ale wersja 'przed-3.5'. Na początku piałem z zachwytu nad najnowszą wersją przeglądarki Mozilli, ale po dłuższym czasie użytkowania na jaw wyszło kilka błędów, które doprowadziły mnie do szału i skutecznie zmusiły do powrotu do starego Firefoksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście FF 3.0.12 ale kiedyś miałem lepsze zdanie o tej przeglądarce a przynajmniej o 2 która chodziła bez problemu ta niestety lubi zawiesić się. Jak wchodzę w historie to tu jest dramat ale to nie tylko u mnie tak jest bo czytałem parę opinii na ten temat. No i tez potrzebuje dużo pamięci. No ale co pozostaje IE który jest dziurawy a Opery nie chce.

Jest jeszcze całkiem dobre Safari ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisty Lis FTW!

Co prawda 3.5 mnie nieco denerwuje, ale wcześniejsze liski były udane jak mało co. Dużo wtyczek, które pozwalaja mi dostosować przeglądarkę do moich potrzeb, git! AdBlock+ to jest najpiękniejszy wynalazem człowieka.

Poza FF mam jeszcze Safari, ale nie korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...