Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matt3rs

DARMOWY program do przerabiania zdjęć

Polecane posty

Szukam programu w którym dobrze mógłbym przerobić zdjęcie, ale żeby był darmow. W google szukałem ale są albo płatne albo dużo funkcji ale lipne, albo z wirusem, albo mało funkcji.

Proszę o pomoc. Z góry Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane GIMP i PhotoScape oraz Krita, aczkolwiek w tym ostatnim przypadku nie wiem jak działa wersja pod Windows-a. Poza tym jest jeszcze CinePaint (odłam z któregoś GIMP-a), oraz różne warianty GIMP-a, np. jeśli przyzwyczaiłeś się do Photoshopa, to jest coś takiego jak Gimpshop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz takie przeróbki jak przyciemnianie/rozjaśnianie zdjęcia czy kadrowanie, czyli zwykła poprawka zrobionych zdjęć to najlepszym wyborem będzie Picassa, jeśli to ma być coś bardziej zaawansowanego to oczywiście wspomniany tu juz Gimp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybko uzyskać jakiś efekt a nie chcesz się bawić w (czasem mozolne) przerabianie zdjęć różnymi programami graficznymi (w większości wyżej wymienionymi przez moich poprzedników), to zawsze zostaje inne rozwiązanie. Mianowicie skorzystać z serwisów które oparte są na jakiś skryptach które "w locie" potrafią przerobić Twoją fotkę, a wszystkie czynności sprowadzają się do kilku kliknięć myszą. W sieci jest kilkanaście takich serwisów a osobiście polecam dwa photofunie i pato.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...