Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Calci

Sound Blaster Audigy sterowniki do Windows 7

Polecane posty

Witam. Mój problem wygląda następująco: Od niedawna używam Windowsa 7 (32 bit). No i nie działają tylne głośniki i środkowy. Próbowałem już instalować sterowniki do Windowsa 7, ale wyskakiwał błąd że nie może znaleźć tej karty dźwiękowej. Na XP wszystko było dobrze. Sterowniki do karty dźwiękowej mam tylko te, które pobrał mi Windows Update. Ponadto gdy wchodzę w panel sterowania i tam konfiguruję dźwięk i sprawdza mi wszystkie głośniki to działają wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie w poście odpowiedziałeś na swój problem.

"Sterowniki do karty dźwiękowej mam tylko te, które pobrał mi Windows Update"

Wejdź na stronę Creative'a i pobierz sterowniki do Audigy, jestem pewien że jeśli wciąż nie będzie wszystko chodzić, to program od producenta do konfiguracji dźwięku będzie zawierał opcje, które będą w stanie ów problem naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sterowników wogóle nie mogę zainstalować. A Windows Update nie wiem gdzie mi to wcisnął. Mam na płycie sterowniki do karty, ale gdy chcę je zainstalować to wywala blue screen. Przydałby mi się taki czysty program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Breados ja też miałem problemy z tą kartą i żadna z twoich propozycji nie pomaga w końcu nie doszedłem do tego tylko kartę sprzedałem ale 7 i ta karta sięnie lubią.przy instalacji różnych sterów bluescreen,albo jakieś inne błędy;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...