Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MieszkoS

Sterownik Ati sygnalizują błąd po kilkunastu minutach gry

Polecane posty

Mam taki problem. Gdy wlaczam jakas gre, nie wazny rok, wymagania, po 15 - 20 minutach wyskakuje blad sterownikow 'Nie wysylaj'. Pisze, ze sterowniki nie reaguja, minimalizuje mi to gre, naciskam nie wysylaj i moge grac dalej, ale... Jest duzo gier w ktorych minimalizacja oznacza crash. :confused: Wie ktos o co chodzi? Athlon X2 5000+, Radeon x1950 Pro i 2gb RAMu.

Pozdrawiam.

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem mam od razu od kupienia komputera. Czyli około pol roku. Napiszesz pewnie dlaczego teraz to dopiero pisze? A no dlatego, ze teraz problem zaczal czesciej wystepowac. Temperatura... to nie to, maksymalnie wyciaga ok. 65stopni. Powtarzam - maksymalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj DirectX, sprawdź co się będzie działo na sterownikach dostarczonych razem z kartą, tylko najpierw wyczyść śmieci po obecnych za pomocą Driver Cleanera. Sprawdź co na temat karty graficznej mówi dxdiag (Start>Uruchom... tam wpisujesz dxdiag, przechodzisz na zakładkę odpowiadającą grafice i robisz wszystkie testy oraz sprawdzasz, czy nie ma gdzieś wypisanych błędów), poza tym podaj pełną specyfikację kompa (łącznie z zasilaczem) oraz napisz jaki masz system oraz wersję DirectX-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...