Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geralticon

Rozwiązany: Morrowind, Co zrobić gdy zniszczy się płyta z grą?

Polecane posty

Pomocy miałem płytę z CD-Actiona która mi się niestety zarysowała , kiedy próbóje włączyć morrowinda to gra wywala mi się na pulpit i informuj mnie że brak intra otwierającego dostęp do menu . Powiedzcie proszę co mam w takim wypadku zrobić .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy od razu to musi być zniszczona płyta...? No właśnie. Spróbuj przeinstalować grę, ale przed tą czynnością dokładnie umyj tą płytkę (najlepiej pod purem albo E, naprawdę pomaga!), dopiero wtedy instaluj drugi raz... Jeśli znowu będzie to samo, to jednak coś jest nie tak z nośnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordRPG: Daruj sobie takie rady dobrze? Z resztą ile można powtarzać. Następnym razem za coś takiego wlepię ostrzeżenie.

Crack do oryginalnej wersji to nic nielegalnego
Brednie. Crack zmienia główny plik z grą podmieniając go, co już samo w sobie jest złamaniem licencji. To, że przy jakiejś produkcji zalecili jego użycie, to nie oznacza, że jest on legalny. W tamtym wypadku twórcy skopali sprawę i wypuścili grę pełną bugów, które to crack omijał i rozwiązywał.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wam powiem , zrobiłem jedną żecz która mi pomogła ( nie to z proszkiem ) i nie wiem czy można to nazwać legalnym , sciągnołem (wybaczcie mi albowiem zgrzeszyłem ) piracką wersje mojego ORGINALNEGO Morrowinda i wiecie co , skopiowałem sobie same filmiki intro i przerzuciłem na CD a samą gre ściągniętą usunąłem . I działa , czy można to nazwać legalnym ??

Nie, dlatego otrzymujesz ostrzeżenie. Tak, wiem-Life is brutal, ale trzymamy się zasad. Na przyszłość radzę bardziej dbać o płyty.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie.

A nie lepiej ci kupić w Carrerfourze SkipDr do czyszczenia płyt? (zestaw maszynka+zasilacz+ścierki+koło polerskie+płyn za 120zł, płynu i kółka polerskiego wg. instrukcji starcza na max 50płyt). A czyści naprawdę dobrze - płytę z filmem po włożeniu DVD nie widziało po wyczyszczeniu świetnie śmigało, żadnych zarywań itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w pewnym tentegesie wiem że możesz mieć pobraną grę z Torrenta, jeżeli poprzednia płyta się zniszczyła, lub robisz to do celów archiwizacyjnych. Ja mam tak w tym momencie, mam z Platynowej Kolekcji TES:III Płyta jest w jednym miejscu przyłamana (tym się kończy pożyczanie płyt)i nieźle porysowana więc już kiedyś zrobiłem sobie pełen obraz, by nie sięgać po 5 po płytę. a względem intra jak masz potężny komp to wraz z Morrowind Graphics Extender jest wyłączenie filmików w intro. ine testowałem tego, ale to powinno pomóc.

Pisz dalej takie porady, to tak Cię zarchiwizuję, że nawet jak sobie własny obraz z torrentów ściągniesz, to się będziesz mógł wypowiadać w tentegesie, ale na pewno nie na tym forum. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w pewnym tentegesie wiem że możesz mieć pobraną grę z Torrenta, jeżeli poprzednia płyta się zniszczyła, lub robisz to do celów archiwizacyjnych

Kolejne brednie. Jak będziesz miał wypadek samochodowy i Twój samochód pójdzie w rozsypkę, to myślisz, że będziesz mógł iść do salonu wziąć ten sam model za darmo? Każda gra, każdy program umieszczonyna torrentach czy warezach, bez wiedzy i zgody autora, łamie licencję użytkowania, a ściąganie go to piractwo. Tyle w tym temacie. Jak macie jakieś pytania w związku z piractwem to zadawajcie je w temacie CDA, a piractwo, a nie wypisujcie takich głupstw. Następnym razem za takie "kwiatki" odpowiednio nagrodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...