Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Neverwinter Nights 2, AI towarzyszy

Polecane posty

chodzi mi o jedna z najbardziej upierdliwych rzeczy w tej genialnej grze: jak ZAKAZAC uzywac poteznego ataku dla swoich jednostek kiedy sa sterowane przez komputer?? przez ta durna pierdołe przegrywam wiele walk bo kiedy tylko zmienie na inna postac to od razu komputer nastawia ten glupi tryb. rozwiazanie z wylaczeniem AI tez mi nie pasuje bo to nadal ten sam problem- x razy wiecej klikania niz powinienem. walki z normalnymi przeciwnikami to nie klopot ale walki z bossami itp. to juz inna sprawa. mam do wyboru albo 5 minut klikania albo przegrana i nijak nie idzie tego ominac. ma ktos na to sposob??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu postaci (klawisz C) są cztery opcje: postać, umiejętności, atuty i zachowanie. W zachowaniu wyłącz "potężny atak", a już nie będą go używać. Mogę się mylić, ale tam jest mnóstwo opcji, przy okazji może ustawisz coś ciekawego. Właśnie w zakładce zachowanie, kontrolujesz poczynania towarzyszy w walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ze juz tam zagladalem i znalazlem tylko 'wylacz uzywanie trybow walki' ale nawet po zaznaczeniu tej opcji dalej jest to automatycznie wlaczane. w kazdym badz razie poszukam jeszcze raz podobnych opcji zachowan i wtedy zrobie update posta jezeli nadal bedzie to sprawiac problemy

EDIT: problem nadal wystepuje chociaz w zachowaniach wylaczylem uzywanie trybow walki;/ ma ktos jakies inne pomysly?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...