Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bombaj

[PSP] uszkodzony save ;/

Polecane posty

Witam, mam problem ;/. Podczas grania w monster hunter freedom 2 na psp i próby zapisania karta pamięci przez chwile się "odłączyła" i save zakończył się błędem. Ponowne proby zapisania konczyły się również błędam ponieważ ta gra automatycznie nadpisauje save'a. Teraz w katalogu, w którym powinien być cały sejw są tylko 2 obrazki (kto ma psp ten wie o co chodzi) na miejsce uszkodzonego sejwa teraz powstał nowy (gra go utworzyła bo starego nie widziała). I mam pytanie jestem w stanie odzyskiać save z przed nieudanego zapisu który spowodował uszkodzenie się tego pliku? (wiem troche namieszałem i jest to trochę niejasne więc jak czegoś nie rozumiecie to piszcie, to dla mnie ważne bo na save miałem prawie 200h gry ;/)

@EDIT

Probowalem masy programów do odzyskiwania danych i niestety zaden nie widzi pliku po nadpisaniu go w ten sposób więc nawet nie piszczcie żebym tego próbowal ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka - jeśli konsola (PSP, PS2 itp.) podczas "sejwowania" wyłączy się (lub ty wyłączysz przypadkiem), albo straci kontakt z memorką itp., to zasadniczo save jest spisany na straty i nie da się go odzyskać. Nie bez powodu przy takiej operacji jest napisane, żeby memorki nie tykać i nie wyłączać konsoli.

ALE słyszałem o takich przypadkach, kiedy save był nienaruszony. Ale to tylko kwestia fartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...