Skocz do zawartości
Fal1con

Firefox sam się otwiera/ ruch wychodzący

Polecane posty

Firefox otwiera się samoczynnie


cześć!

Od kilku dni mam dziwny problem z firefoxem - od czasu do czasu nowe - puste okno firefoxa otwiera się samo. Myślę, że to jakiś wirus.

Przeskanowałem system - wszystkie dyski, pamięć itp, różnymi programami w trybie awaryjnym ale bez rezultatu:
-AdvCleaner
-Malwarebytes
-tdsskiller
-Spybot-S & D Start Center
-ESET zabezpieczenia internetowe
-kaspersky antywirus
itp.
Nic nie znalezly

Kilka razy przeinstalowałem też Firefoxa:
Pierwszy raz: kiedy usuwałem firefoxa (przez panel sterowania) - otwierał sie on non stop - jakieś 10+ razy - za każdym razem firefox był z pustym oknem strony.
// usunąłem również dodatkowe foldery w appdata itp.

Drugi raz: Usunąłem firefoxa i wszystkie pozostałości, w tym klucze w rejestrze, w Appdata / roaming itp., Zmieniłem również sciezkie instalacji firefoxa z d:\ na c \ i po czystej, świeżej instalacji (bez żadnych dodatków) firefox nadal otwiera się samoczynnie... (raz na jakiś czas)

Mam ESET IE i Malwarebytes działające jako ochrona i teraz: kiedy wszedłem na stronę filmweb.pl, wyskoczyło coś takiego:

-Dane witryny internetowej-
Kategoria: Trojan
Domena internetowa: fwcdn.pl
Adres IP: 193.200.227.41
Port: 443
Typ: wychodzący
Plik: C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \ firefox.exe


Strona się nie ładowała - była zepsuta, dodatkowo raz przypadkowo wszedłem na stronę fwcdn.pl ale tam 'niby' nic nie ma, ale w źródle strony jest jakaś wzmianka o amazon ...

Nie wiem czy ten 'trojan' na filmwebie ma coś wspólnego z tym otwieraniem przeglądarki ale możliwe ze ma-  raz tam wszedłem przez przypadek kilka dni temu i możliwe że od tamtej pory zaczeło sie to dziać - nic innego w systemie nie robilem ani nie instalowalem.

Szukając info o tym fwcdn.pl znalazłem tez mini wątek na wykopie innym też zaczęło blokować ostatnio filmweb:

https://www.wykop.pl/wpis/53019647/co-sie-dzieje-z-filmweb-malwarebytes-zwraca-mi-kom/


proszę o pomoc ;|

 

a tutaj mój screen z malwarebytes który zablokował mi dzisiaj filmweb

fwcdn.png

Edytowano przez Fal1con
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...