Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krych777

Sudeki, problem z przyspieszonym dźwiekiem

Polecane posty

Jestem nowy ale czytalem tamte problemy o sudeki i nieznalazlem rozwiazania do mojego problema czyli podczas filmikow przyspiesza sie glos bohaterow i innych postaci,podczas uzycia magii glosy sa normalne a poza tym jedynie normalny glos a nie takie pripriririrorpi ma tetsu(taki stroz).Gre mam oczywicie z Cd-Action. Prosze o pomoc, z gory dzieki.

PS:Wgralem patcha z zmiana dzwiekow(105 kb),probowalem dodac do lauchera -relax_audio_cap, z nowgo patcha wgralo mi 0/145.Nie wiem czemu.

Moj komp:

Dual Core e2220 2,4 (call 5 idzie)

Nvidia geforce 9500gt

Xp Home edition (2003) SP3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym jedynie normalny glos a nie takie pripriririrorpi ma tetsu(taki stroz).

Nie rozumiem tej części.

Po pierwsze spróbuj update'ować stery do swojej dźwiękówki. Jeśli nie pomoże, to zmień przyśpieszenie dźwięku na niższe w panelu sterowania/opcjach dźwięku, o ile nie masz Visty. Jeśli zaś jesteś szczęśliwym posiadaczem Windows Vista, to spróbuj raz jeszcze wgrać patch ze strony CDA (pisałeś, że coś nie tak poszło?). Na obecną chwilę nie mam więcej rad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek google tym razem wiele nie pomógł. Jedyne, co znalazłem: http://www.fileshack.com/file.x/7301/Sudeki+Patch

Że zacytuję:

This Sudeki PC patch fixes:

1) High pitched audio bug fixed by taking all frequency capping out with command line switch.

Jeśli nie pomoże, to niestety nie wiem, co można zrobić. Przed instalką patcha radziłbym najpierw grę usunąć (savy możesz zachować) i wgrać go na świeżą wersję. Daj znać, jeśli pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mając uruchomioną grę wciśnij Ctrl+Alt+Delete. W menedżerze zadań, w procesach, poszukaj procesu odpowiadającemu grze ( może Sudeki.exe, lub coś podobnego). Kliknij na ten proces prawym i wybierz menu koligacji. W otwartym menu po prostu odznacz dodatkowe rdzenie proca i tyle.... Problem tylko, że czynność trzeba powtarzać za każdym razem, kiedy odpalasz grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...