Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba890

Rozwiązany: Guitar Hero WT- DLC i perkusja

Polecane posty

jak zdobyć perkusję zgodną z wersją PC?

Szukalem w interncie i nigdzie nie ma perkusji pod PC. Mysle, ze powinienes poszukac czy nie daloby sie podlaczyc perkusji z X360 pod kompa (moze jakas przejsciowka). Wiem, ze na forum Frets on Fire ludzie podlaczali gitary z GH3 na X360 pod kompa, wiec z perka moze tez sie tak da ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem coś takiego:

http://pctutorialsonline.net/index.php/gui...rums-on-pc.html

ale wolałbym nie kombinować z programami homebrew, chciałbym żeby to było tak jak na konsolach podpinam i gram.

Napisałem też maila do Activision jak odpiszą coś konkretnego to dam znać, ponieważ myślę że nie jestem jedyną osobą z takim problemem.

W sobotę pisałem też do LEM (polskiego wydawcy tej gry) ale nie odpisali :mad: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem informacje których szukałem od customer supporter o imieniu Molly

-DLC do Guitar Hero World Tour na PC nie ma więc nie ściągniemy sobie nowych utworów do gry ;(

-z perkusją można zrobić to co jest w linku który podałem w poprzedniej wypowiedzi lub

kupić wersję ps3, ponieważ akcesoria do ps3 działają z wersją PC

(najbardziej opłaca się kupić wersję Guitar Hero World Tour - Stand Alone Drums na Amazonie 90$ [na Ultima.pl 550zł]

jest to wersja poprawiona bez błędów które miały pierwsze partie czyli nierozpoznawanie uderzeń itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...