Skocz do zawartości
Nick Wazalski

Rozwiązany: Bootowanie windowsa 8.1 po błędzie 0xc0000034

Polecane posty

Czołem, mój rodziciel się do mnie zgłosił z laptopem na którym wyskoczył mu tenże błąd. Jako starsze już dziecko internetów, wziąłem się za robotę. Wiadomo, google, błąd taki i taki no i co w takiej sytuacji. Zrobiłem więc bootowalny pendrak, ustawiłem kolejność bootowania. Jednakże, po tym jak pojawiła mi się ikonka windowsa z kręcącym się niżej kółeczkiem, w zasadzie przestało się cokolwiek dziać. Pojawił się ten fioletowy ekran windy, ale nic na nim nie ma. I teraz nie wiem, czy może pen wolny i mam czekać, czy jednak coś jest nie tak. Ktoś podpowie co robię nie tak, czy mam po prostu czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało mi się uruchomić instalator (czekałem chyba godzinę aż się włączy). Ostatecznie włączyłem naprawę podczas uruchomienia. Mielił kolejne 2 godziny, jednak wyskoczył mi komunikat, że program nie mógł naprawić komputera. Czytałem że może tak być, jeśli dysk jest zablokowany. O tym też czytałem, próbowałem go odblokować w konsoli, i przy ostatniej komendzie wyskoczył mi błąd zablokowanego dysku "nie można odnaleźć żądanego urządzenia systemowego". Ręce mi już opadają i kompletnie nie wiem jak temat ugryźć. Ktoś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...