Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chesus

Nokia 6300- Aktualizacja oprogramowania

Polecane posty

Tak jak w temacie, czy aktualizował ktoś ostatnio oprogramowanie. Jeszcze nigdy tego nie robiłem(telefon mam od 2 lat, albo coś koło tego :happy: ), ale dzisiaj zacząłem się nad tym zastanawiać i powiem szczerze, że trochę mnie to kusi. I tu pojawia się pytanie czy opłaca się to robić?? Czy są jakieś widoczne zmiany a może problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

opłaca się zrobić często poprawia się wydajność fona i znikają błędy starego oprogramowania.przed aktualizacją musisz zrobić tzw kopię bezpieczeństwa^^

jeśli chodzi o nokię to może będę coś wstanie pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja oprogramowania w nokiach jest banalnie prosta i sporo daje. Ja na E51 zauważyłem spory skok wydajności i z tego co wiem, to fińska korporacja zawsze staje na wysokości zadania. Więc należy zrobić backup danych [ręcznie albo aplikacja Nokia PC Suite], pobrać program nokia updater ze strony producenta i go uruchomić. On poprowadzi Cię za rękę i wszystko w sumie wróci sam. Chwilka pracy, a serio warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to aktualizacja jest w miarę bezpieczna. Ściągnąłem i zainstalowałem "aktualizator" do mojego modelu. Zrobiłem kopię zapasową ale jest jeden problem, a mianowicie nie chce wszystkiego skopiować.

Dziennik kopii zapasowej:

Data i godzina: 2009-07-20 14:29:57

Kopia zapasowa została zapisana w pliku:

C:\Documents and Settings\Admin\Dane aplikacji\Nokia\ContentCopier\2009-07-20 Nokia 6300.nbu (15 kB)

Kopia zapasowa specyficzna dla modelu telefonu zawiera:

- Kontakty

- Kalendarz

- Ustawienia

Do innych modeli telefonów można skopiować następujące dane:

- 68 kontaktów

- 6 pozycji kalendarza

- 1 notatek

Nie można utworzyć kopii zapasowej następujących elementów:

- Wiadomości

- Zakładki

Następujących danych nie można skopiować do innych modeli telefonów:

- Zakładki

I tu pojawia się pytanie czy z tego mogą później wyniknąć jakieś problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...