Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sasza222

Prototype, błąd przy uruchamianiu

Polecane posty

Witam, mam problem z powyższą grą. Otóż po zainstalowaniu, gra włącza się normalnie jest dźwięk grafika wszystko ok, ale po kliknięciu na nową gre i stworzeniu slota, gra zaczyna się ładować i po chwili wyskakuje mi błąd że:"W aplikacji Prototype wsytąpił błąd i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za utrdunienia." jedynym wyjściem jest kliknięcie zamknij no ale skutek tego jest oczywisty. Gra jest oryginalna, kupiona w MediaMarkt dzisiaj. Mój komp to:

NVidia GeForce 8600GT 256MB

AMD Athlon 64 4000+ 2.2 GHZ x2

2GB ramu

dysk twardy 250 GB

Windows XP SP2

Komp nie był podkręcany ani formatowany. Bardzo prosze o pomoc bo strasznie mnie ta gra kusi. Z góry dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalne rozwiazanie powyzszego problemu:

Kupilem niedawno Prototype. Normalnie, ze sklepu. Przychodze do domu, instaluje... i [beeep].

Odpala sie i chwile potem wywala do systemu.

Probowalem chyba wszystkich zdroworozsadkowych zeczy, od zmiany rozdzielczosci i detali, przez vsync, reinstalacje sterownikow karty graficznej, restarty systemu etc... bez efektu.

Dopiero na jakims boardzie dokopalem sie informacji, ze gra gryzie sie z myszka Microsoft Sidewinder:

microsoft-sidewinder-mouse-34-view-2.jpg

Rozwiazaniem (tymczasowym, bo mam nadzieje ze zpatchuja to w koncu...) jest odpiecie tej nieszczesnej myszy i granie na padzie ew na innym myszorze.

U mnie musialem wyjac stara dobra MX510 i gra chodzi jak zloto.

Dziwne to bardzo i wnerwiajace.

Jesli wiec macie Sidewindera - liczcie sie z tym ze gra wam nie ruszy.

Pad lub inna mysz wskazane.

---------

karta : 8800GTS 512 ram

procek : C2D E8200 2,66Ghz

ram : 2Gb

roz : 1024x768

detal : full

play : śmiga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie z kolei przy odpalaniu pokazuje się czarny ekran, następnie wyskakuje jakże mądra informacja "poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu". jakieś rady?

mój sprzęt to:

hp pavilion (notebook)

2 x 2,2 GHz

GF 9600M GT

3 GB ramu

Vista SP2

najnowsze sterowniki, dx 9.0c

wersja Razora

liczę na liczne propozycję rozwiązania problemu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...