Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rajan1gno

Fallout 3, gra się zawiesza

Polecane posty

Kupiłem sobie nowego fallouta 3 i zaraz po ot foliowaniu z wypiekami na twarzy przeszedłem całą grę na maksymalnych detalach. Gierka ani razu się nie ścięła. Tak się zapędziłem że pominąłem zdecydowaną większość zadań pobocznych więc cofnąłem się w zapisach o około pół gry. No i tu zaczęły się schody, gra regularnie zawiesza się w przeciągu około 10 minut po czym trzeba zrestartować komputer. Zmniejszyłem maksymalnie detale ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie o co w tym chodzi i czy jak ponownie zainstaluje grę to problem ustanie?

post-77954-1248014888_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wątpię że to od tego bo to było mniej więcej tak że pierwszego dnia ukończyłem grę a następnego cofnąłem się w zapisach do megatony wykonałem zadanie problemy na froncie domowym, i następnego dnia jak włączyłem to już grać się nie dało w drodze do Arefu gra zawiesiła się może z dwadzieścia razy :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie nowego fallouta 3 i zaraz po ot foliowaniu z wypiekami na twarzy przeszedłem całą grę na maksymalnych detalach. Gierka ani razu się nie ścięła. Tak się zapędziłem że pominąłem zdecydowaną większość zadań pobocznych więc cofnąłem się w zapisach o około pół gry. No i tu zaczęły się schody, gra regularnie zawiesza się w przeciągu około 10 minut po czym trzeba zrestartować komputer. Zmniejszyłem maksymalnie detale ale to nic nie pomogło. Czy ktoś wie o co w tym chodzi i czy jak ponownie zainstaluje grę to problem ustanie?

Did you try the quadcore fix?

Open up the .ini file located in My Documents>My Games>Fallout 3. *Do not alter the one in the actual game directory labeled Fallout_Default_ini*

In the FALLOUT.ini find the line

bUseThreadedAI=0

change the 0 to a 1

then below it add the line

iNumHWThreads=2

po polsku

otwórz moje dokumenty-> My games-> fallout3

otwórz fallout.ini i znajdź linijke -> bUseThreadedAI=0

zmień 0 na 1

linijke niżej wpisz -> iNumHWThreads=2

u mnie załatwiło problem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...