Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolejarz

Problem z mikrofonem ;x

Polecane posty

Yhh ja juz nerwicy dostaje ;x

Mikrofon kupilem z 2 tyg temu... i pojawil sie problem . Pierw charczał i nie dzialalo mikro. Zainstalowałem sterowniki do karty i jeden z problemow znikl. Ale za to drugi sie pojawil. Mam 2 wejscia na sluchawki, w przodzie obudowy i w tyle. Cos tam pogrzebałem w soundmax i w dzwiekach i zadzialalo mikro ;x Wow...

Wczoraj wieczorem wszystko ladnie chodzilo a dzis... ZNOW !! MIKRO NIE DZIALA ! Czytalem pelno problemow innych użytkownikow, robilem sposoby jak to naprawic i nic... nie dziala...

Yhhh moze Wy zaproponojcie jakies pomysly na sprawdzenie .. ja moge screeny zrobic jak cos bedziecie chcieli zobaczyc bo moze przez to grzebanie znow cos wylaczylem.. ale grzebałem po to by znow jakos uruchomic mikro.. ; /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz karte dzwiekowa czy zintegrowana z plyta, jak juz dojdziesz co tam masz to napisz model ;p

nie napisales systemu na jakim pracujesz, jak kktos ma ci pomoc ?

takze podaj stery jakie zainstalowales ;p

model mikrofonu tez by sie przydal

i to chyba wszystko co potrzebne ;p chociarz mozesz porobic screeny zakladek w regulacji glosnosci ;p takze w panelu sterowania masz program do sterowania wlasciwosciami audio ;p byc moze masz cos tam zle poustawiane ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem: Gadałem sobie z kuzynem aż tu nagle nie wiadomo skąd kuzyn przestał mnie słyszeć. Na początku myślałem, że mi wtyczka wyskoczyła, ale po oględzinach i po potraktowaniu "z buta" kompa nic nie pomogło...Pewnie było zwarcie w mikrofonie i mi gniazdo na płycie się spaliło... może masz ten sam problem? sprawdź kable w mikrofonie czy nie są pourywane albo czy gdzieś się nie stykają( plus z minusem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...