Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dristen

Problem z routerem, Port Mapping, zamknięty port

Polecane posty

No więc posiadam Router Asus RX3041 mam problem z Port Mapping chodzi o to że wszystko tam jest w porządku ale program którym sprawdzam czy port jest odblokowany mówi że ten port jest zamknięty. Jakieś pomysły albo czy znacie strony gdzie można mi jakoś pomóc ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto skrin jak dodałem ale dalej nie działa :( też otworzyłem wszystkie opcje bo może będziesz chciał coś zobaczyć to dorobię skriny :P

Dodam że router konfigurowałem sam metodą prób i błędów ;p (kupiłem go jakiś rok temu)

(czarne paski by nie robić reklamy :P)

post-57331-1247903764_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, my bad :). Ale to pierwsze polecam sprawdzić, niektórzy providerzy "bawią się" w blokowanie portów w celu np. ograniczenia ruchu P2P. Sprawdź też tym swoim programem (tym, którym sprawdzasz, czy dany port jest otwarty :)) jakiś znany port, np. HTTP (80) lub FTP (21).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem że zewnętrzny (publiczny) czy jak kto woli :P

Masz na kompie wewnętrzne IP sieci LAN:

192.168.1.3

Co pokazuje ipconfig -all

?

Start -> Uruchom -> wpisujesz cmd -> dajesz [Enter] -> wpisujesz w okienku konsoli

ipconfig -all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam podobny problem. Mój router to D-Link DIR-300. Wszystkie sztuczki z portforward.com itp. Nie działają, nawet jak dodam wewnętrzny adres IP mojego komputera do DMZ, porty dalej są poblokowane :/.

Testuję je za pomocą http://www.utorrent.com/testport?port=23301 . Boję się aktualizować firmware na routerze bo nie chcę pokasować konfiguracji mojego ISPera.

Jakieś pomysły? Jest to naprawdę uciążliwe, bo ogranicza przepływ danych, poza tym posiadam konsolę Xbox 360, a tam do praktycznie każdej gry są potrzebne jakieś porty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...