Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brejk

Assassin's Creed: Bloodlines

Polecane posty

15615.jpg

Assassin's Creed: Bloodlines [PSP] to kolejna odsłona serii rozpoczętej od wielkiego hitu, wydanego wcześniej na konsole (Xbox 360, PlayStation 3) oraz komputery osobiste. Nowa część serii została opracowana przez francuskiego producenta i wydawcę Ubisoft, znanego z wielu popularnych produkcji (np. Rayman 3, Splinter Cell).

Pierwowzór pojawił się w 2007 roku i opowiadał o przygodach niejakiego Desmonda Milesa, który cofał się w przeszłość przy pomocy specjalnej machiny (tzw. Animusa), by wcielić się w zabójcę Altaira. Fabuła Bloodlines rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w pierwszej i drugiej części Assassin?s Creed i pozwala graczom poznać wiele nieznanych dotąd aspektów całej historii.

W wersji Assassin's Creed na PSP pojawia się większość elementów znanych z pierwowzoru. Otrzymujemy więc świetną, choć przystosowaną do tego handhelda oprawę wizualną, tereny sporych rozmiarów, możliwość wspinania się na różnego typu budowle oraz ukrywania przed wrogami i inne ciekawe rozwiązania w zakresie mechaniki rozgrywki. Ważnym aspektem zabawy jest oczywiście dynamiczna walka.

Źródło

Trailer

Ciekawostki z

Ubogiej strony gry

Opinie, spostrzeżenia, nowinki...???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie podniecał tą grą.Mój kumpel ma PSP i grałem u niego w AC : Bloodlines.Tak słabej gry nie widziałem.Ubisoft się nie postarało... :down: :down:

Hahaha ;D To mnie rozbawiłeś :D Normalnie dziś mam zły dzień, ale forum cda zawsze potrafi poprawić humor :D

// No nie? Dlatego tu siedzę już od tylu lat... ;] - Kagex //

Co do gry - zapisuję ją na listę najbardziej wyczekiwanych gier na PSP. Może wreszcie zostanie stworzona gra graficznie i "grywalnościowo" podobna do GoW. Bo takich produkcji mi na PSP brakuje. A jak pokazało Ready at Dawn - z tej konsolki da się wycisnąć naprawdę dobre pod względem graficznym gry.

Szykuje się wielki hit. Czy nim będzie to dowiemy się w swoim czasie :) Mam nadzieję, że Ubisoft da radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie...Czyżby "po prostu" AC na PSP? Jeśli tak, to świetnie...Mam nadzieję tylko, że nie będzie miało monotonności oryginału-skoro zajęli się tym w drugiej części, to czemu nie tu?

Zapowiada się must-have ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci i wydawcy kolejny raz sobie po prostu kpią z graczy... Chcesz poznać całość historii Desmonda? Kup PSP!

No to już jest przegięcie... Ja rozumiem zrobić konwersję AC na ową platformę, ale nie zaraz kolejną część, która 'rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w pierwszej i drugiej części Assassin?s Creed i pozwala graczom poznać wiele nieznanych dotąd aspektów całej historii.'. Normalnie żerowanie na portfelach/kartach kredytowych/skarpetach ludzi... A najgorsze w tym wszystkim jest to, że, chlip, jako fan AC (a w zasadzie fabuły...) zacząłem samemu rozglądać się już za PSP, chlip! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak posiadacz PS3 klnie, że jakaś gra wyszła tylko na PC. ty (zakładając, że jesteś pecetowcem) masz radochę, a reszta liże szyby w sklepach...

podobnie jest z GoW chains of olympus, którego nie ma na innych platformach, a jest to wielka gra i ma równie wielu fanów, co AC. Można tak wymieniać bardzo wiele gier, które powstały "tylko na jedną platformę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak wymieniać bardzo wiele gier, które powstały "tylko na jedną platformę".

Tak, ale inaczej jest gdy powstaje tak tylko jedna gra, czy nawet cały cykl, a inaczej, gdy któraś tam część z kolei wychodzi tylko na jedną platformę... I co tam, gdy jest to tylko zwykła sieczka (jak właśnie GoW) z odrębną fabułą, a inaczej gdy jest to kolejna część wnosząca coś do całości...

PS PS3 akurat mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale inaczej jest gdy powstaje tak tylko jedna gra, czy nawet cały cykl, a inaczej, gdy któraś tam część z kolei wychodzi tylko na jedną platformę...

IMO w dzisiejszych czasach wypada mieć kilka platform, zwłaszcza jeśli nie chce się omijać co ważniejszych premier i tytułów ekskluzywnych.

I co tam, gdy jest to tylko zwykła sieczka (jak właśnie GoW) z odrębną fabułą, a inaczej gdy jest to kolejna część wnosząca coś do całości...

Akurat CoO dość sporo wniósł/dopowiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO w dzisiejszych czasach wypada mieć kilka platform, zwłaszcza jeśli nie chce się omijać co ważniejszych premier i tytułów ekskluzywnych.

I tyrać na dwie zmiany by na wszystko wyrobić z pieniędzmi... A grać to już sam nie wiem kiedy. Dobra, kończmy Off Top, EOT :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...