Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goibniu

Brak obrazu na monitorze

Polecane posty

Hej!

Kiedy oglądałem film na komputerze w pewnym momencie obraz zaczął mrugać(tzn. ekran robił się czarny po czym obraz znów się pojawiał). Trwało to dosłownie chwilę po czym ekran zrobił się czarny. Miałem już wcześniej ten problem. Otworzyłem wtedy obudowę aby sprawdzić czy to karta się nie spaliła, ale wyglądała w porządku więc tylko dmuchnąłem do środka aby pozbyć tyle kurzu ile się da zostawiając poważniejsze porządki na później, następnie odłączyłem przewód i podłączyłem go z powrotem a kiedy znów uruchomiłem komputer wszystko działało jak trzeba. Sam nie wiem czy pomogło coś co ja zrobiłem czy to był przypadek. Jednak ostatnio znów pojawił się ten problem. Tym razem dokładnie przeczyściłem wnętrze komputera ze szczególnym uwzględnieniem karty graficznej przy pomocy sprężonego powietrza. Jednak nie pomogło ani to ni zabawa z przewodem(myślałem, że się poluzował i trzeba go będzie poprawić) jednak wielokrotne próby nic nie dały, podłączyłem też monitor przy pomocy przewodu zasilającego, który był w zestawie jednak i to nie pomogło. Kiedy włączam komputer na dosłownie sekundę pojawia się obraz jednak zaraz gaśnie choć monitor jest nadał włączony, świeci się dioda a czerń na włączonym monitorze wygląda trochę inaczej niż na wyłączonym(każdy wie o co chodzi). Dzieje się to po każdorazowym wyłączeniu i włączeniu monitora. Mój monitor to LG Flatron L1717S. Jest to na pewno problem z monitorem gdyż działa podłączony do komputera za pomocą tych samych przewodów mój stary monitor działa normalnie. Swoją drogą powrót na 15 calowe CRT z wypukłym ekranem to niezbyt przyjemne przeżycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model monitor nawet bez podłączenia do PC powinien wyświetlić menu - wyświetla?

(trzeba nacisnąć pstryczek, patrz instrukcja monitora)

Mój monitor to LG Flatron L1717S.

Podłączyć dla pewności do innego kompa, nie zaświeci -> Serwis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...