Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanarek15

Fuel, migotanie grafiki

Polecane posty

Kupiłem grę Fuel, i mam taki problem

Włączam grafika jest strasznie dziwna, cienie, woda, wszystko miga. Mam wrażenie jak bym grał z rozdzielczoscia 800x600 a anti aliasing był na minusie O.o , chociaż AA x8 to i tak nic nie daje, max detale ustawiłem.

2 problem, gra ma wymagania 2 rdzeniowy procesor i 1,5 gb

W jaki sposób gta przycina mi sie?? mam x940 phenom, 4gb ram i radeon 4850 i gra mi sie przycina nawet na najniższych detalach.

nie da sie ustawić lepszych cieni, w ogóle mało opcji do ustawienia, max to chyba high jet , a miedium niema ani low...

Może gra źle zainstalowana? zajmuje umnie około 3,8 GB czy tyle powinno byc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie sporo plików jest spakowanych - przy instalacji są wypakowywane i na dysku zajmują sporo więcej miejsca. Czyli te 6GB, które są podane w oficjalnych wymaganiach gry.

Skoro u Ciebie na dysku zajmuje 3,8 GB to znaczy, że jest coś nie tak. Może skończyło się miejsce na dysku? Jak nie to jak już mówiłem - zainstaluj grę ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zajmuje te 3.8GB i to chyba nie w tym tkwi problem. Sami sprawdźcie ile wam zajmuje. U mnie cienie się poruszały więc chwilkę poczekałem stojąc w miejscu i problem znikał. Liście i tak będą się w twoją stronę odwracać (nie wiem czy to o to ci chodziło) bo taka jest grafika w tej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na płycie zajmuje 3,6 gb po instalacji 3,8

jutro sciągne demo i zobacze czy jest roznica

No a jak z tym demem? Tak samo czy ostatecznie nie próbowałeś?

Na demie chodzi płynnie, ale grafika ta sama, widocznie ta gra ma taką grafike, no ale przeszkadza mi ze w pełnej wersji przycina się i tak jakby "teleportuje" mnie o parę cm do przodu co jakiś czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to chodzi o dysk twardy który nie nadąża za resztą kompa, bo np. masz go jeszcze na ATA. To by tłumaczyło grafikę, bo twardziel nie wyrabia się ze streamingiem tekstur i to, że demko działa lepiej, bo tam obszar do ogarnięcia jest dużo mniejszy. Dodam tylko, że ja mam FUEL na PS3 i jak czasem się konsolka zamyśli na jakąś chwilkę to też z grafą coś się kaszani. Stąd moje wnioski, bo może masz twardziel nowy i nie tędy droga.

EDIT: Aha i jeszcze jedno, może odświeżanie masz jakieś czerstwe czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...