Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draagnipur

Filmy na TV (dysk sieciowy, pendrive, kabel?)

Polecane posty

Witam,

Mam taki mały problem. Kupiłem ostatnio TV 42` i chciałbym oglądać filmy bez konieczności kupowania przedrogich odtwarzaczy z USB, divix i wlan. Zastanawiałem się nad penem, ale niestety TV ma tylko HDMI i wejście SD. Da się jakoś pena do tego podpiąć?

Może lepszym rozwiązaniem będzie podpiąć dysk do tv? Komputer i laptop chodzą mi w sieci wifi. Niestety dyski takie są drożesz nawet od takich odtwarzaczy.

Jaki byłby najtańszy sposób na oglądanie filmów z PC? Oczywiscie mogę to zrobić kablem, ale w przyszłości odległość PC od TV będzie znaczna. No a poza tym kabel w dobie sieci ezprzewodowych.

Będę wdzięczny za sugestie. Aha, tv to Panasonic Viera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dynavector.com.au/images/HDMI-DVI-D_cable.jpg

ja mam podlaczony tv takim kablem ;p cena siega od 60 do nawet 1000 ;p ja kupilem taki za 70 albo 80 i obraz pierwsza klasa ;p

jesli masz wejscie usb to da sie podpiac jesli nie to nie ma takiej mozliwosci ;p jesli kupiles tv to takze masz instrukcje i wszystkie opisane wejscia wyjscia masz tam podane, wiec trzeba instrukcje przeczytac co i jak ;p

nie wiem jak to by z dyskiem wygladalo, ale kabel bedzie w tym przypadku najtanszy ;p

pozatym co z tego ze jest doba sieci bezprzewodowaych ? jest tak niedopracowana ze jeszcze wieki miną nim bedzie tak szybka jak kabel o ;p ja i tak jestem za kablem bo jest o wiele bezpieczniejszy ;p phi, nikt ci chociarz nie podkradnie sygnalu ;p a to proste jak wypróżnianie w wc ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...