Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katka

Szybki, tani internet

Polecane posty

Czesc, mam pytanie odnosnie internetu. Aktualnie posiadam Iplusa, ktory szybkoscia nie grzeszy i nie przekracza 400 kb/s.

Znacie moze jakis tani, szybki internet, ktory bede mogl u siebie zamontowac? Probowalem z neo, ale sie nie da. Prosze o odp.

PS Najlepiej, zeby przekraczal chociaz 1 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, gdzie dokładnie mieszkasz...

Jeżeli chodzi o iPlusa - sam jestem użytkownikiem i nie narzekam (no, jedynie na limit transferu;)) - na speedteście ostatnio wykazał mi ok 2 Mb/s. Niestety prędkość internetu bezprzewodowego, oferowanego przez operatorów komórkowych jest właśnie uzależniony od miejsca zamieszkania i sile sygnału z nadajników.

Proponuję Ci odwiedzić strony wszystkich krajowych operatorów i sprawdzić oferowane przez nich prędkości dla Twojej miejscowości. Obecnie maksymalna prędkość internetu bezprzewodowego wynosi 7,2 Mb/s (HSDPA), ale jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem, żeby śmigał z taką (a nawet zbliżoną) prędkością (patrz mój przykład).:/

Jeżeli nawet "bezprzewodówka" się nie sprawdzi, to rozejrzyj się za internetem radiowym...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szybki, tani, dostępny w całej Polsce"? No, jak ktoś wreszcie wymyśli takiego Neta, to zostanie bilionerem :wink: Mówiąc krótko: nie ma. Jest, albo drogi, albo wolny, albo w wielu miejscach niedostępny :wink: Ja mam neta w Erze. Opcję z 4GB limitu transferu, za którą płacę 99 zł netto, co miesiąc, ale też prędkość mam 1.8 MB. Z tym, że nie zawsze oczywiście :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...