Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HaCK

Gryzoń dla graczy

Polecane posty

Sam w cs nie gram, ale ze swej strony mogę polecić Razer Salmosa. Ten sam sensor co w droższych myszkach Razera, ale bez zbędnych, przynajmniej dla mnie bajerów. 1800 DPI, 1 kHZ próbkowania. Dość długi kabel. Funkcja zmiany czułości w locie. Cena około 80-100 zł. W wielu FPS-ach daje radę, więc w CS też powinna;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak grałem w Call of Duty 2 to w krytycznych momentach ręka mi się pociła.

Od siebie polecam A4T EVO XGame Opto X710 - nie jest to taka jak moja (nie posiada chropowatej powierzchni i 2800dpi) ale przez 2 lata bardzo byłem z niej zadowolony.

Kosz około 50zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaka myche proponujecie głównie cs

Ile możesz wydać?

Sam w cs nie gram, ale ze swej strony mogę polecić Razer Salmosa. Ten sam sensor co w droższych myszkach Razera, ale bez zbędnych, przynajmniej dla mnie bajerów. 1800 DPI, 1 kHZ próbkowania. Dość długi kabel. Funkcja zmiany czułości w locie. Cena około 80-100 zł. W wielu FPS-ach daje radę, więc w CS też powinna;D

Także polecam Razer Salmosa, ale czasami jednak brakuje mi tego jednego czy dwóch bocznych przycisków. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup taka jaka ci sie spodoba i bedzie ci dobrze lezec w ręku, parametry sa niewazne ;p ja mam myszke za chyba 2 dychy z auchan i do cisiaj pocinam nią :) i 3 przyciski + scroll ;p hehe, a zeby wycinac musisz najpierw dopasowac dobrze czulosc w cs ;p po czym pograc troche azeby wyczuc promien skretu myszki ;p po drugie musisz miec dobre sluchawki min wydac na nie 50 zł ;p bez sluchawek nawet z najlepsza myszka sobie nie poradzisz ;p z dobrymi slychawkami nawet z zamknietymi oczami powinienes trafiac ;p tak wiec wg nie ma sensu kupowac drogiej myszki ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ~300zł to Logitech G9, niestety nie każdemu siedzi w ręce a tak to ma odważniki, profile zmieniane ręcznie/automatycznie, 2 korpusy i SetPoint 5.0-można sobie zrobić makro, skrypcik niedozwolony w configu wrzucić jako makro :P, dostosować klawisze, ich funkcje, ustawić do 5 czułości dla każdego z 5 zapisanych w pamięci profili, itp.

A jak masz ~100zł to a4tech x-750-bk z edytorem Oscar, który jest odpowiednikiem SetPointa ale ma trochę mniej funkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz dużo kasy to kup sobie A4 techa X7 za 70 zł i będzie dobrze.I przy dobrym stażu będziesz nią kosił,a jak chcesz jeszcze fajnieszy efekt to w to zainwestuj http://www.bazarcen.pl/product_561433.html. Przy długim graniu bardzoooooo pomaga. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...