Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BombelKrowka

Phenom II x2 550 - jak sprawdzić sprawność dodatkowych rdzeni?

Polecane posty

Witam:

Właśnie zakupiłem AMD Phenom II x2 550 i udało mi się odblokować dodatkowe 2 rdzenie i tutaj mam pytanko jak testować teraz kompa pod względem sprawności dodatkowych rdzeni ?? prosiłbym o rady

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ściągać za bardzo no ale jeżeli program OCCT nie wykazał błędów po prawie 5 godzinach testu jak i również gry chodzą stabilnie testowałem na Gothic 3 , Overlord II , Call of diuty 2 i 4 . System też chodzi bez problemów to raczej wszystko jest ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wakacji moze sie zdarzyc, ze bedziesz gral wiecej niz te 5godzin wiec jesli nie przerwales testuj dalej. Chyba, ze to maks ile grasz przed kompem - zalozylem, ze chodzisz do szkoly i robisz upgrade bo masz duzo wolnego czasu.:) W sygnaturce zauwazylem jakis cooler - podkrecales? Ile wyciagnales?

Ja tak z innej beczki mam jeszcze jedno pytanie. Czy te procesory Phenom maja jak starsze wersje AMD 'zabezpieczenia' zeby ich nie zarysowac podczas instalacji na plycie glownej? Sam chcem kupic takiego procka (tylko, ze wersje x3) i nie wiem czy umialbym ja umiescic w plycie bez zarysowania bo nigdy tego nie robilem. Jak wiec to wyglada? Z ego co pamietam Intel kiedys czegos takiego nie mial wiec jak jest teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po 4.5 godzinnych testach które nie pokazały żadnego błędu w zasadzie śmiało można uznać, ze procek działa stabilnie. Ma dobre chłodzenie, udało się zrobić x4 czego chcieć więcej. Jakby coś było nie tak to by już dawno wywaliło szczególnie teraz podczas lata. Także śmiało możesz zakończyć testy.

@Professor00179

Jeżeli wszystko zrobisz spokojnie, dokładnie, zgodnie z instrukcją to na pewno nie będzie żadnych problemów. Instalacja proca w sockecie nie jest jakąś trudną wyszukaną sztuką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...