Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartosznorbert

Earth 2150 - The Moon Project - Gdzie artyleria?!

Polecane posty

W misji - ,,Mongoli'', w kampani - ED. Należy zniszczyć trzy bazy wroga. Przy trzeciej bazie, trzeba znaleźć odpowiednie miejsce na rozstawienie artylerii. Problem w tym, że miejsce znalazłem, ale artylerii nie przysłali. Co należy zrobić?

Sorry wystarczyło je zbudować.

Mam jeszcze dwa inne pytania :

1. Co oznaczają te ikonki wksztłcie kluczy francuskich i skrzynek drewnianych. Można je często znaleźć, np. w podziemiach.

2. W misji Uzbekistan, chciałem wybudować centrum zaopatrzenia. Problem w tym, że Gruz może zbudować tylko lotnisko. Jak je wybudować? Jeżeli można je gdzieś przejąć, to gdzie i jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale może to Ty masz tam wysłać swoją artylerię?

1. Klucze wcale nie francuskie :P to bonus naprawiający jednostkę, która go zgarnie, zaś skrzynka uzupełnia amunicję (też tylko szczęśliwcowi, który ją zabierze).

2. Postaw najpierw lądowisko (a dokładniej, to chyba strefę lądowania :)) i elektrownię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może w tej misji nie trzeba nic budować? Albo opcje wznoszenia innych budowli zostaną odblokowane po wykonaniu jakiegoś zadania? Niestety, nie pamiętam :(, a Neo help, na którym znajdowały się dokładne poradniki do wszystkich misji z wszystkich części trylogii Earth 2150 najwyraźniej zrobił sobie wakacje (znowu :|).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...