Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Korhil

Problem ze sterownikiem ekranu

Polecane posty

Mam pewien problem gdy gram w niektóre gry - nie widzę tutaj schematu nie zdarza się to przy wszystkich tylko przy niektórych - gra "staje" po paru sekundach pojawia się ekran typu mrówki/takie jakby błyskawice (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi - wielo kolorowy "błysk") a po chwili wszystko znowu wraca do normy i mogę grać, po wyłączeniu gry ikonka na pasku systemowym informuje mnie, że sterownik ekranu (tu podaje jego nazwę jednak jej nie pamiętam - podam jak następnym razem się to zdarzy) przestał odpowiadać, ale teraz już działa. Mam ten problem od pewnego czasu jednak nie prosiłem wcześniej o pomoc gdyż nie przeszkadzało mi to do czasu gdy dwa razu doprowadziło do wyłączenia gry. Co to może być i czemu się pojawia, jak to naprawić...

problem pojawił się "z nikąd" po około miesiąc używania komputera... nie pamiętam dokładnie kiedy ale mogło to być po tym jak zainstalowałem bądź odinstalowałem jakąś grę...

EDIT: Sterownik nazywa się atikmdag

EDIT: Dowiedziałem się, że przyczyną może być jedna z aktualizacji windowsa - którą należałoby usunąć - jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...