Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blackhand

Poszukuję programu do projektowania i drukowania etykiet

Polecane posty

Może mi ktoś jakiś polecić? Póki co przetestowałem parę znalezionych głównie na Softpedii i najbliższy moim potrzebom okazał się CdCoverCreator. Niestety, chyba nie za bardzo lubi się on z Vistą (parę razy "program przestał odpowiadać", raz sam się wyłączył) i, co gorsza, nie da się w nim wstawić tekstu pionowo (na np. grzbiet DVD-Boxa).

Zależy mi przede wszystkim na możliwości wstawiania do projektów okładek tekstu i obrazków :). W przypadku tekstu potrzebuję przynajmniej podstawowych opcji (ustawienie koloru, czcionki, rozmiaru czcionki) i możliwości odwrócenia o 90 stopni w jedną i drugą stronę (na wkładkę do standardowego CD-Boxa). W przypadku grafiki potrzebuję możliwości wstawienia obrazka (więcej niż jednego) z pliku i ustawienia jego rozmiaru (skalowanie z zachowaniem proporcji). Ponadto muszę mieć możliwość wstawienia tak tekstu jak i grafiki w dowolnym miejscu projektu i w dowolnej ilości (wszelkie programy oparte na szablonach odpadają).

PS Preferowane programy freeware :).

PS2 Nie polecajcie mi tego robić w programie graficznym, bo będę odgryzał głowy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the Mon

Dzięki, wygląda na to, że ten program będzie mi pasował (choć nie przepadam za kombajnami "do wszystkiego"), tylko zauważyłem dziwną rzecz. Przy powiększeniu 400% i większym przewijanie obrazu w tym programie "zamula" go na kikanaście-kilkadziesiąt sekund (nieważne, czy przewijam w pionie czy w poziomie) - trochę to wkurza, bo tylko na dużym powiększeniu da się sprawdzić, czy obrazek tła jest dopasowany do rozmiaru okładki (bez obrazków scrollowanie jest błyskawiczne :)).

Jak ktoś zna jeszcze coś podobnego, to niech się ze mną podzieli swoją wiedzą (punktem odniesienia może być CdCoverCreator - brakuje mi w nim jedynie możliwości zmiany orientacji tekstu tak, by np. umieścić go na grzbiecie DVD-Boxa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...